5 sposobów na ... DOMOWY ALKOHOL (+gadżety)

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
6810 0

Choć wakacje się kończą, czas imprezowania jeszcze trwa, dlatego też wiele osób może być zainteresowanych na domowe alkohole. Proste i łatwe przepisy zaprezentowane na tym filmiku sprawiają, że możemy we własnej kuchni przygotować smaczne i oryginalne alkohole.

Na wideo pojawiają się takie wariacje jak amaretto, Bloody Mary, likier a'la Raffaello, Jack Daniels Fire czy wino z bananów. Wszystkie te propozycje przedstawione zostały w kilku prostych krokach, dzięki czemu każdy może je samodzielnie przygotować. Wraz z 5 sposobów na będziemy w stanie poznać nowe smaki albo wypróbować autorskie propozycje.
Nic nie smakuje lepiej niż wino domowe przechowywane w domowej spiżarni czy piwnicy. Podawane na specjalne okazje albo w czasie spotkania ze znajomymi, kiedy to towarzyszy on dobrej zabawie – oryginalny wygląd, zapach i przede wszystkim smak.
Jeżeli szukamy dobre alkohol przepisy to na tym filmiku z pewnością znajdziemy sporo inspiracji. Wystarczy, że niektóre domowe alkohole przygotujemy sami, żeby przekonać się, że to jest naprawdę możliwe bez ponoszenia dużych kosztów czy obawy o to, że nie posiadamy dostatecznie dużo czasu. Alkohol przepisy są proste, szybkie i naprawdę smaczne, stąd warto spróbować i cieszyć się smakiem, który lubimy najbardziej, albo oryginalnym połączeniem smaków, którego wcześniej nigdy nie próbowaliśmy.
Dostępne na wideo wariacje pozwalają również na przyrządzenie oryginalnych nalewek, dlatego też, jeżeli wcześniej nie słyszeliście, że można przygotować wino domowe z bananów czy też, że ogrodowe warzywa idealnie nadają się na stworzenie Bloody Mary, to dzięki temu filmikowi może nie tylko się dowiedzieć, ale też spróbować. 

DRINY BEZ ALKOHOLU? PROSZĘ!: https://youtu.be/krPDGphsabc

Składniki:

  • LIKIER RAFFAELLO 0:57
  • WINO BANANOWE 2:17
  • WHISKY FIREBALL 3:45
  • LIKIER AMARETTO (MIGDAŁOWY) 4:59
  • WÓDKA BLOODY MARY 6:39
  • + BONUS GADŻETOWY 8:20

Do poradnika 5 sposobów na ... DOMOWY ALKOHOL (+gadżety) przypisano następujące tagi:

alkohole domowe alkohole 5 sposobów na wino domowe alkohol przepisy jack daniels fire

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... DOMOWY ALKOHOL (+gadżety) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...