5 sposobów na ... niesamowite dania z grilla

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
11274 0

ZOBACZ SERIĘ "DRUŻYNA NA 5":

https://www.youtube.com/watch?v=fQGU4pS1WA8&list=PLRXFhveeu-dFgDu3Z1fO-fMx44JOjyZwh

Majówka to czas szczególnych eksperymentów kulinarnych, dlatego też powyższy filmik przedstawia, jak wykonać pięć prostych przepisów. Grill większości imprezowiczów kojarzy się z tłustymi, soczyście wypieczonymi mięsami i kiełbaskami, jednak można na nim przyrządzić również i inne ciekawe przepisy.


Wszystkie zaprezentowane dania z grill wyglądają smacznie i posiadają w sobie coś oryginalnego, stąd też warto je wypróbować na każdą majówkę. Wystarczy zebrać potrzebne składniki i postępować zgodnie z instrukcjami.

Dzięki temu przygotujemy ciepłe lody z masłem orzechowym i piankami marshmallow, a także nieco inaczej grillowane mięso i boczek. Nie zabraknie również grillowanej lemoniady i wegetariańskich kiełbasek. Trzeba tylko wiedzieć, jak wykonać przepis, żeby cieszyć się tymi wszystkimi smakołykami.

Dla wielu osób potrawy z grilla wciąż stanowią wyzwanie. Jedzenie każdego roku tych samych kiełbasek czy tej samej grillowanej karkówki z pewnością może znudzić się największym fanom majówkowego weekendu, dlatego też warto wprowadzić coś nowego do jadłospisu. Jeżeli jeszcze nie wiemy, co na grilla może nadawać się najlepiej, możemy śmiało skorzystać z powyższego filmiku.

Dania z grilla są smaczne i cieszą się sporą popularnością na plenerowych imprezach. Można na nim przyrządzać wyjątkowe mieszanki smakowe bez zbędnego tłuszczu. Dlatego też grill to idealna okazja również dla osób ceniących sobie zdrowy styl życia. Można na nim przyrządzać warzywa, a nawet owoce i desery. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i tego, co podpowiedzą nam w danym momencie nasze kubki smakowe oraz na co pozwolą nasze zdolności kulinarne.

Nasze social media: http://5sposobowna.tv/social

Składniki:

  • TOSTY Z GRILLA 0:37
  • LEMONIADA Z GRILLOWANYCH CYTRYN 1:29
  • ORIENTALNE ROLADKI 2:30
  • LODY Z GRILLA 3:52
  • WEGETARIAŃSKIE KIEŁBASKI 4:47

Do poradnika 5 sposobów na ... niesamowite dania z grilla przypisano następujące tagi:

grill boczek potrawy z grilla co na grilla dania z grilla ciepłe lody

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... niesamowite dania z grilla skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...