5 sposobów na... POTRAWY Z MIKROFALI #3

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
5407 0

CASTO TOUR Z 5 SPOSOBÓW NA: http://5sposobowna.tv/redirect/pcp/ep004/castorama-tour/opis

Aftersceny: https://youtu.be/1G2WaVC5aYA

Bejcownicy: https://www.facebook.com/groups/bejcownicy/

Subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCLcxQ8h1PX3WgLdgnJHcCxg?sub_confirmation=1

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

SKŁADNIKI DO PRZEPISÓW: http://5sposobowna.tv/resources/ep198/lista-skladnikow.pdf

GRANOLA 1:03

MAC AND CHEESEE 2:19

FANCUSKI TOST 3:27

RYŻOTTO 4:32

CZEKOLADOWY PUDDING 6:18

Cześć, masz ochotę na szybki obiad? Żyjemy w coraz większym pędzie – to nie ulega wątpliwości. W tym zabieganym świecie trudno czasem znaleźć czas, aby spędzić godzinkę w kuchni i przygotować pyszny deser, czy inne danie. Dla wszystkich tych, dla których czasem liczy się każda minuta mamy kilka pomysłów na prosty obiad wprost z mikrofalówki.

Jeśli wydaje Wam się, że to nie zdrowe i bardzo ciężko przygotować w ten sposób dobry obiad, czy coś słodkiego, co nie będzie miało w sobie całej tablicy Mendelejewa, to nic bardziej mylnego! W dzisiejszym filmie zaprezentujemy Wam, że dobre jedzenie można zrobić mimo braku czasu i nieużywania sporej ilości chemii.

Podobnie jest z przepisami na desery. Potrawy z mikrofalówki nie muszą być niezdrowe! Czasem nawet takie tanie gotowanie jest lepsze niż dania „tradycyjne” z patelni czy piekarnika.

Skąd taki pogląd? Do potraw z mikrofalówki nie trzeba dodawać tłuszczu, nie trzeba też korzystać z wody do gotowania, która pochłania cenne minerały i składniki odżywcze. Warzywa z mikrofalówki są soczyste i nie tracą koloru ani smaku, co szczególnie jest zauważalne w przypadku dań takich jak kalafior, czy brokuł.

Taki szybki obiad dla dzieci po przyjściu ze szkoły sprawi, że nie będziesz już musiał gotować im za każdym razem. Jasne, nie będziemy próbowali przekonać Cię, żeby całkowicie zrezygnować z gotowania (przecież mikrofalówka jest taka cudowna…), ale sam przyznaj, że w wielu przypadkach umiejętność sillu przygotowywania posiłków w mikrofalówce może być bardzo przydatna. Dlatego też serdecznie zapraszamy Was do oglądania tego odcinka!

Mamy nadzieję, że te szybkie posiłki pozwolą Wam na znaczne przyspieszenie czasu, który spędzacie na przygotowywaniu dań i już nigdy nie będziecie chodzili głodni, kiedy nie narzekacie na nadmiar wolnego czasu. Sprawdźcie również nasz poprzedni odcinek o tej tematyce, w którym znajdziecie więcej ciekawych patentów. Zerknijcie także, jak bawiliśmy się na planie i do zobaczenia!

Do poradnika 5 sposobów na... POTRAWY Z MIKROFALI #3 przypisano następujące tagi:

dania specjalne dania z mikrofalówki obiad z mikrofali szybki obiad z niczego szybki obiad z makaronem francuski tost

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na... POTRAWY Z MIKROFALI #3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...