Jak jeść owocowego pomidora Tamarillo

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Warzywa i owoce
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 31.01.2015 / 13:08
  • Odsłony: 16 100
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

EmiFra

Do poradnika jak jeść owocowego pomidora tamarillo przypisano następujące tagi:

Tamarillo ... co to jest? Jeżeli lubisz próbować nowych rzeczy i też czasem wyszukujesz w sklepach owoców egzotycznych to sprawdź właśnie Tamarillo. Jest to jeden z niewielu owoców, które zastępują jednocześnie zastępują nam owoc i warzywo. Tamarillo jest zwane i określane jako owocowy pomidor, który  pochodzi z Ameryki Południowej m.in. Chile, Peru, Kolumbii. Tam jest uprawiany w ogrodach jako ... roślina ozdobna. Ale obecnie coraz bardziej jest wykorzystywany także w spożywczych celach.

Jeżeli chodzi o ten owoc egzotyczny, to rośnie on przez cały rok i w ciągu jednego roku, w zależności od kraju gdzie go się uprawia, kilka razy dokonuje się zbiorów.  

W poradniku poznacie dokładnie Tamarillo i zobaczycie jak je obrać, jak jeść tamarillo i jakie właściwości ma ten owoc, który jednocześnie jest tez zaliczany do warzyw. Owoce egzotyczne w sklepach często się pojawiają ale czasem zdarza się tak, że nie wiemy za bardzo co to jest i nie kupujemy tych przysmaków. Zachęcam jednak do kupna a potem sprawdzenia jak to się je :)

Kategoria: Warzywa i owoce

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak jeść owocowego pomidora Tamarillo skomentowało 1 osób.

Pozostało 1500 znaków