Jak jeść owocowego pomidora Tamarillo

Poradnik dodany przez: EmiFra
17087 0

Tamarillo ... co to jest? Jeżeli lubisz próbować nowych rzeczy i też czasem wyszukujesz w sklepach owoców egzotycznych to sprawdź właśnie Tamarillo. Jest to jeden z niewielu owoców, które zastępują jednocześnie zastępują nam owoc i warzywo. Tamarillo jest zwane i określane jako owocowy pomidor, który  pochodzi z Ameryki Południowej m.in. Chile, Peru, Kolumbii. Tam jest uprawiany w ogrodach jako ... roślina ozdobna. Ale obecnie coraz bardziej jest wykorzystywany także w spożywczych celach.

Jeżeli chodzi o ten owoc egzotyczny, to rośnie on przez cały rok i w ciągu jednego roku, w zależności od kraju gdzie go się uprawia, kilka razy dokonuje się zbiorów.  

W poradniku poznacie dokładnie Tamarillo i zobaczycie jak je obrać, jak jeść tamarillo i jakie właściwości ma ten owoc, który jednocześnie jest tez zaliczany do warzyw. Owoce egzotyczne w sklepach często się pojawiają ale czasem zdarza się tak, że nie wiemy za bardzo co to jest i nie kupujemy tych przysmaków. Zachęcam jednak do kupna a potem sprawdzenia jak to się je :)

Do poradnika Jak jeść owocowego pomidora Tamarillo przypisano następujące tagi:

warzywa i owoce tamarillo owocowy pomidor owoce egzotyczne jak jeść tamarillo tamarillo co to jest

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak jeść owocowego pomidora Tamarillo skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...