Jak luzować kurczaka z kości

Poradnik dodany przez: lennaMP
11573 0

Jedzenie drobiu to można by rzec nasza narodowa tradycja :-). Ale najczęściej go pieczemy, gotujemy czy grillujemy razem z kośćmi. Tak robi wiele osób, ale można zjeść smacznie kurczaka bez kości. Dlatego dzisiaj pokażę Wam jak powinno wyglądać trybowanie udek kurczaka. Potocznie mówimy na to luzowanie kurczaka z kości. Nie jest to może bardzo wyszukana nazwa, ale przynajmniej nie pomyli się nam z jakąś inną i jest łatwa do zapamiętania :).

Jest bardzo prosty sposób jak usunąć kości z kurczaka i wtedy możemy na przykład zrobić np. roladę. Ogólnie praca z drobiem jest wtedy o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Co więcej może odkryje to w Was kolejne kulinarne talenty? :)

Mam nadzieję, że mój sposób na luzowanie kurczaka z kości przypadnie Wam do gustu. Nie jest on trudny, a drób bez kości zupełnie inaczej i przyjemniej się spożywa. Może to być także świetne rozwiązanie dla najmłodszych nie lubiących kosteczek z kurczaka :).

Dlatego teraz bardzo gorąco Wam zachęcam do spróbowania tego sposobu na luzowanie kurczaka z kości we własnej kuchni. Na pewno nie pożałujecie :).

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak luzować kurczaka z kości skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...