Jak obierać krewetki

Poradnik dodany przez: riotsy
8737 0

Owoce morza są po prostu wyśmienite, nie ważne, czy jest to danie główne, czy może przystawka. Każde danie należy jednak przygotować.

Niektóre rzeczy wymagają jednak odpowiedniego podejścia. Przygotowanie krewetek nie jest proste i może nam chwilę zająć. Niewprawna ręka będzie to robiła sporą ilość czasu, a efekt może być delikatnie mówiąc mało zadowalający. Krewetki w pancerzach mają to do siebie, że jeśli nie umiemy tego robić, to problem może pojawić się w momencie przygotowywania. Jeśli damy ciała na tym etapie, to niestety, ale nie poszalejemy jeśli chodzi o ich podanie. Coś za coś.

Z drugiej strony nie przesadzajmy, to są krewetki w pancerzykach, a nie pancerzach od czołgu "Twardy". Wystarczy chwilka i obieranie krewetek będzie dużo łatwiejsze. To w końcu tylko krewetki. Jak obrać te małe stworzonka, które tak nam smakują? Tego dowiecie się z dzisiejszego poradnika. Od prawidłowego obierania, już tylko krok do odpowiedniego ich przygotowania i podania na stole, czy to dla bliskich, czy dla znajomych.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak obierać krewetki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...