Jak obrać jajko w 10 sekund

Poradnik dodany przez: jusssi
4454 0

Cześć,

w dzisiejszej serii szybkich porad mamy dla Ciebie lifehack z jajem. W tej szybkiej poradzie pokażemy Wam, jak obierać jajka na twardo, a także w innej postaci. Mamy nadzieję, że ten nasz dzisiejszy patent na obieranie jajka spodoba Ci się i zaoszczędzisz dzięki niemu sporo czasu w kuchni podczas przygotowywania śniadania, obiadu, czy po prostu potraw, przekąsek bądź sałatek zawierających w składzie jajka. Te cenne minuty możesz przeznaczyć na oglądanie kolejnych poradników zawierających inne patenty na robienie codziennych czynności znacznie szybciej i sprawniej!!! :)

Lubisz spożywać jajka? Pamiętaj, że to bardzo wartościowy, pełen wartości odżywczych i witamin posiłek, który świetnie sprawdzi się na śniadanie i dostarczy nam masę energii na nadchodzący początek dnia. Fani literatury pewnie wiedzą, że w wielu trudnych warunkach do życia człowieka, jajka stawały się wręcz podstawą przetrwania. Pisał o tym m.in. James Clavell w swojej bestsellerowej książce „Król Szczurów”, gdzie jajka stały się walutą dla oficerów przebywających w obozie jenieckim w Singapurze.

Zobacz, jak w 10 sekund obrać jajko na twardo! Jeśli nie masz pod ręką słoika wystarczy zwykła szklanka - przysłoń górę szklanki ręką i potrząsaj nią (najlepiej nad zlewem, żeby w przypadku wydostania się wody ze szklanki trafiła ona do zlewu a nie na podłogę czy blat). Masz dużo jajek do obrania? Wykorzystaj garnek z pokrywką! Powodzenia :) Znałeś tą szybką poradę? A może masz innego ciekawego lifehacka? Daj koniecznie znać! :)

PRZYDATNE LINKI:

słoiki: http://www.homebook.pl/produkty/sloiki

szklanki: http://www.homebook.pl/produkty/szklanki

Do poradnika Jak obrać jajko w 10 sekund przypisano następujące tagi:

ser i nabiał szybkie porady life hack jajka na twardo obieranie jajka lifehacki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak obrać jajko w 10 sekund skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...