Jak obrać mango w 10 sekund

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Warzywa i owoce
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 28.08.2014 / 08:00
  • Odsłony: 30 193
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Źródło filmu: https://www.youtube.com/watch?v=2BT1cd49pIw&feature

Znalazł: FinalFrontier

Do poradnika jak obrać mango w 10 sekund przypisano następujące tagi:

Szybkie obieranie mango jest możliwe. Nawet nie spodziewacie się jak szybko można obrać mango. A do tego zadania potrzebujemy tylko mango i szklanki. 

Ten pomysł to taka sztuczka kulinarna, taki trik który nie tylko przyśpiesza obieranie mango ale tez pozwala nieco zadziwić i zaskoczyć znajomych albo osobę, która przebywa z Tobą w kuchni. Taka prosta rzecz a robi z człowieka profesjonalistę z wieloletnim kulinarnym doświadczeniem :)

Szybkie obieranie mango i ogólnie szybkie obieranie owoców (bo na każdego owoca jest sposób, tylko trzeba dobrze poszukać w necie) to przydatne i przede wszystkim łatwe triki kulinarne, które na pewno zapamiętamy. Przy najbliższej okazji wypróbuj ten sposób ze szklanką i sam się przekonasz, że szybkie obieranie mango to dobry patent. Raz dwa i owoc jest gotowy do pokrojenia. Nawet kilka lub kilkanaście owoców obierzesz szybko, nie męcząc się przy tym. No i tak obrane połówki są gładkie i równe, dzięki wykorzystaniu szklanki do ich obierania. Mango własnie odkryło przed wami swój sekret :)

Kategoria: Warzywa i owoce

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak obrać mango w 10 sekund skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków