Jak obrać mango w 10 sekund

Znalazł: daniecka94
Źródło filmu: YouTube
32166 0

Szybkie obieranie mango jest możliwe. Nawet nie spodziewacie się jak szybko można obrać mango. A do tego zadania potrzebujemy tylko mango i szklanki. 

Ten pomysł to taka sztuczka kulinarna, taki trik który nie tylko przyśpiesza obieranie mango ale tez pozwala nieco zadziwić i zaskoczyć znajomych albo osobę, która przebywa z Tobą w kuchni. Taka prosta rzecz a robi z człowieka profesjonalistę z wieloletnim kulinarnym doświadczeniem :)

Szybkie obieranie mango i ogólnie szybkie obieranie owoców (bo na każdego owoca jest sposób, tylko trzeba dobrze poszukać w necie) to przydatne i przede wszystkim łatwe triki kulinarne, które na pewno zapamiętamy. Przy najbliższej okazji wypróbuj ten sposób ze szklanką i sam się przekonasz, że szybkie obieranie mango to dobry patent. Raz dwa i owoc jest gotowy do pokrojenia. Nawet kilka lub kilkanaście owoców obierzesz szybko, nie męcząc się przy tym. No i tak obrane połówki są gładkie i równe, dzięki wykorzystaniu szklanki do ich obierania. Mango własnie odkryło przed wami swój sekret :)

Do poradnika Jak obrać mango w 10 sekund przypisano następujące tagi:

warzywa i owoce obieranie mango szybkie obieranie mango szybkie obieranie owoców sztuczki kulinarne mango przepisy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak obrać mango w 10 sekund skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...