Jak odnowić deskę do krojenia

Poradnik dodany przez: jusssi
7171 0

Zobacz jak w bardzo prosty sposób odświeżyć drewnianą deskę do krojenia i przywrócić jej stan do stanu nowości :) Potrzebne Ci będą tylko dwie rzeczy! W taki sam sposób możesz odnowić również drewniany blat kuchenny i wygładzić każdą drewnianą powierzchnię. Szukasz pięknej drewnianej deski kuchennej? Zapraszamy tu: http://www.homebook.pl/produkty/deski-kuchenne/opcje-material-drewno NAJWIĘKSZY WYBÓR DREWNIANYCH DESEK KUCHENNYCH W SIECI!

Taka renowacja drewna to nic trudnego! Po oszlifowaniu deski do krojenia, z każdym szlifowaniem zwiększając gramaturę papieru ściernego, należy nałożyć na deskę olej. Olejowanie drewna powtarzamy 2 do 3 razy i gotowe! Deska wygląda jak nowa.

http://www.homebook.pl/ Niezliczone pomysły na aranżacje wnętrz i design w świetnym stylu. Zainspiruj się, znajdź produkty i mieszkaj piękniej! :) FB: https://www.facebook.com/homebookpl Instagram: https://instagram.com/homebook.pl/ Pinterest: https://www.pinterest.com/homebookpl/ Twitter: https://twitter.com/homebookpl Stylowi: http://stylowi.pl/homebook Tumblr: http://homebookpl.tumblr.com/ Aplikacja mobilna: http://hmbk.pl/mobile-app_ HOMEBOOK to nowoczesna platforma internetowa skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomoże Ci w urządzeniu wymarzonego domu lub ogrodu. Znajdziesz tutaj setki tysięcy produktów, prawie milion inspiracyjnych zdjęć, porady, trendy i bazę specjalistów z branży. Czyli wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu!

Do poradnika Jak odnowić deskę do krojenia przypisano następujące tagi:

sprzęt kuchenny deska do krojenia renowacja drewna deska kuchenna olejowanie drewna wygładzanie drewnianych powierzchni

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak odnowić deskę do krojenia skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...