Jak piec bez poczucia winy - zdrowe przepisy Sprytnych Babek

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
1874 0

Smaczne, ale kaloryczne i niezdrowe – tak większość z nas traktuje słodycze. Jednak Sprytne Babki pokazują, że możemy przygotować takie smakołyki, które spełniają wszystkie kryteria, jakie stawia przed nami idea, jaką jest zdrowa żywość. Nie musimy przy tym posiadać dużego budżetu albo egzotycznych odmian. Na tym pięciu pomysłowych tutorialach będziemy wykorzystywali dostępne w sklepach produkty, a nasze ciasta i torty sprawią, że długo nie zapomnimy ich wyjątkowego smaku, a przy tym nie będziemy się musieli obawiać o kalorie.

Legal cakes to doskonała propozycja dla tych, którzy lubią piec, ale nie mają na to zbyt wiele czasu ani pomysłów na oryginalne dekoracje. Wypieki przygotowane dzięki temu wideo są łatwe, przyjemne i nie wymagają dużych umiejętności. Konieczna jest odrobina chęci i pięć propozycji, które przygotowały Sprytne Babki w swoich tutorialach.
Choć nie wydaje się to połączenie szczególnie do siebie pasujące, to możemy to przygotowania naszych smakołyków używać warzyw. Zdrowej propozycji żywieniowej pełnej witamin i minerałów, które pasują na ciasto marchewkowe. Jeżeli tylko wiemy, że potrzebujemy uzupełnić niedobory składników odżywczych albo chcemy kogoś przekonać do jedzenia większej ilości naturalnych składników, to z pewnością możemy zdecydować się na wypieki z tego filmiku.
Jednocześnie otrzymujemy do ręki doskonałe narzędzie przydatne w czasie diety, kiedy to dopiero uczymy się wytrwać w postanowieniu o zrzuceniu kilku kilogramów, albo też dieta w naszym wypadku jest konieczna ze względów zdrowotnych. Niezależnie jednak od tego, czy zdrowa żywność jest nam niezbędna czy tylko stanowi chwilą modę, okres eksperymentowania z menu, to wszystkie ciasta i torty, jakie znajdziecie na wideo, przypadną wam do gustu.

Składniki:

  • Lekki orzechowiec 0:21
  • Owsiane tartaletki 1:10
  • Zdrowe brownie 2:06
  • Cukiniowe muffinki bez cukru 2:58
  • Ciasto marchewkowo - kokosowe 4:11

Do poradnika Jak piec bez poczucia winy - zdrowe przepisy Sprytnych Babek przypisano następujące tagi:

dieta wypieki ciasta i torty zdrowa żywność ciasto marchewkowe sprytne babki legal cakes

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak piec bez poczucia winy - zdrowe przepisy Sprytnych Babek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...