Jak pozyskiwać nasiona z własnych warzyw i owoców

Poradnik dodany przez: Stenker
3397 0

Witajcie w kolejnej produkcji poświęconej byciu niezależnym... Niezależnym od wszystkich dyskontów oferujących "zdrowe" warzywa i owoce, a także inne posiłki. Czy będzie to zdrowsze i bardziej pożywne niż na przykład uprawy na działce, na które większość z nas może sobie pozwolić? Nie sądzę... Ważne jest to co jemy i jak jemy. Niestety mnóstwo osób nie zdaje sobie sprawy, że posiłki, a w sumie to dodatki do nich mogą być dużo lepsze i mogą przede wszystkim nam nie szkodzić. 

Minusem jest to, że nie każdy jest władcą ziemskim i może zasadzić sobie kilka hektarów czego tylko będzie chciał. Aleeeee przecież jak już wspomniałem większość z nas ma jakieś małe ogródeczki, w których też da się naprawdę sporo rzeczy zasadzić i czerpać z nich nieocenione korzyści. 

Uprawy na działce mogą przyprawić o niemały ból głowy, a także innych częsci ciała i nie chodzi mi tutaj o fizyczną pracę :). Wielu z nas zastanawia się co uprawiać na małym areale, tak żeby miało to dosłownie, ręce i nogi. Jakie warzywa sadzić na działce? Jakie warzywa warto uprawiać w ogródku, który znajduje się przy domu? To podstawowe pytania początkującego. Pamiętajcie o najważniejszej rzeczy. Nasze uprawy są wolne od GMO i innym paskudztw. 

Największym problemem tego całego procesu jest pozyskiwanie nasion. Ale dzisiaj macie szczęśliwy dzień, bo zamierzam te i inne wątpliwości rozwiać, mogę powiedzieć, że nawet w zastraszającym tempie :). 

Żeby dowiedzieć się więcej na te, a także inne tematy zachęcam do subskrybowania mojego kanału. Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem na nie w komentarzach. W końcu takie tematy czasami wymagają przedyskutowania z bardziej doświadczonymi. 

Do poradnika Jak pozyskiwać nasiona z własnych warzyw i owoców przypisano następujące tagi:

warzywa i owoce pozyskiwanie nasion uprawy na działce co uprawiać na małym areale jakie warzywa sadzić na działce jakie warzywa warto uprawiać w ogródku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pozyskiwać nasiona z własnych warzyw i owoców skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...