Jak przechowywać jedzenie - 10 porad

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Inne
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 07.05.2014 / 14:51
  • Odsłony: 12 292
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Źródło filmu: http://www.youtube.com/watch?v=n0A5X38kbk4#t=40

Znalazł: FinalFrontier

Do poradnika jak przechowywać jedzenie - 10 porad przypisano następujące tagi:

Nikt nie lubi marnowania jedzenia, w końcu to zmarnowane pieniądze. Kiedy jedzenie się psuje i musimy je wyrzucać, to znaczy, że coś jest nie tak. Albo za dużo kupujesz produktów albo nie wiesz jak je przechowywać. Z pomocą przychodzi ten poradnik w którym zobaczysz 10 porad kulinarnych odnośnie przechowywania jedzenia

Od bananów, po chleb i mleko przez ziemniaki, pomidory i lody. Lifehacki w minutę pokażą, że nie trzeba wiele aby produkty żywnościowe dłużej były świeże i aby nie trzeba było ich wyrzucać. Wszystkie triki i porady w kuchni tutaj zawarte są sprawdzone więc w ciemno można od razu zacząć ich używać. 

Drobna jeszcze uwaga co do chleba. Trzymajcie go w temperaturze pokojowej ale jeśli macie za dużo chleba to możecie go zamrozić. Więc albo chleb ma być w temperaturze pokojowej albo w zamrażarce.

Porady w kuchni, czyli te 10 rzeczy związanych z przechowywaniem jedzenia to takie życiowe rady z których warto korzystać. Polecam te lifehacki i niech rozwiążą one w jakiejś części problem z szybko psującą się żywnością. 

Kategoria: Inne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przechowywać jedzenie - 10 porad skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków