Jak przygotować American Pancakes z ... boczkiem

Poradnik dodany przez: Wiktorren
11276 1

Amerykańskie naleśniki z bitą śmietaną i z ... boczkiem. To nie żart. To przepis który normalnie jest praktykowany w dziwnym kraju zwanym USA. Amerykańskie naleśniki, czyli american pancakes chyba wszyscy znacie. Są one naprawdę dobre. Ale jak wam będą smakować to wielka niewiadoma. Połączenie naleśników, bitej śmietany i boczku to bomba kaloryczna no ale w końcu to przepis z USA, więc nie może być inaczej. 

Pomysł na boczek tutaj jest dosyć standardowy, że tak wam powiem, bo go przygotowujemy klasycznie. Dopiero potem zaczyna się zabawa z dokładaniem go do naleśników. Naleśniki po amerykańsku już same w sobie są kaloryczne, jednak jak dodamy bitą śmietanę i boczek to dopiero mamy zabawę. 

Na pewno ten przepis nie wszystkim będzie pasować i smakować. ale tak już jest z nieco dziwnymi i mało standardowymi pomysłami. Albo się je lubi i się do nich wraca albo nigdy więcej się nie chce widzieć czegoś takiego na oczy.

Do poradnika Jak przygotować American Pancakes z ... boczkiem przypisano następujące tagi:

naleśniki i omlety naleśniki po amerykańsku boczek przepisy amerykańskie naleśniki naleśniki z boczkiem pomysł na boczek

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować American Pancakes z ... boczkiem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...