Jak przygotować arabską herbatę z miętą w tradycyjny sposób

Poradnik dodany przez: Bonitka87
9384 0

Przepis na arabską herbatę z miętą. Do jej wykonania będziecie potrzebować między innymi marokańskiej odmiany mięty i z tego powodu często ten przepis jest określany jako marokańska herbata a nie arabska. 

Herbata w wielu kulturach jest stałym elementem gościnności. U nas także jest to jeden z elementów podstawowych kiedy ktoś do nas przychodzi. Każdy z was, kto lubi herbatę trochę mocniej niż przeciętny Kowalski i kto szuka znanych i tradycyjnych przepisów związanych z przygotowywaniem herbat powinien być żywo zainteresowany tym poradnikiem.

Arabska herbata i jej parzenie to cały rytuał, który jest prosty i daje bardzo dobry efekt. A to dlatego, że marokańska odmiana mięty charakteryzuje się mocnym i intensywnym smakiem, który jest dość specyficzny. A taką miętę możecie sami hodować w swoim ogródku lub na balkonie lub w domu. 

A kiedy już zaparzycie sobie taką marokańską herbatę to możecie ją posłodzić lub nie. To już zależy od was. Sprawdźcie jak wam będzie smakował ten przepis na herbatę.

Do poradnika Jak przygotować arabską herbatę z miętą w tradycyjny sposób przypisano następujące tagi:

kawa i herbata arabska herbata marokańska herbata herbata z miętą przepis na arabską herbatę marokańska odmiana mięty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować arabską herbatę z miętą w tradycyjny sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...