Jak przygotować arabską herbatę z miętą w tradycyjny sposób

Poradnik dodany przez: Bonitka87 21 Jul, 2014 - Kawa i Herbata
8708 0

Przepis na arabską herbatę z miętą. Do jej wykonania będziecie potrzebować między innymi marokańskiej odmiany mięty i z tego powodu często ten przepis jest określany jako marokańska herbata a nie arabska. 

Herbata w wielu kulturach jest stałym elementem gościnności. U nas także jest to jeden z elementów podstawowych kiedy ktoś do nas przychodzi. Każdy z was, kto lubi herbatę trochę mocniej niż przeciętny Kowalski i kto szuka znanych i tradycyjnych przepisów związanych z przygotowywaniem herbat powinien być żywo zainteresowany tym poradnikiem.

Arabska herbata i jej parzenie to cały rytuał, który jest prosty i daje bardzo dobry efekt. A to dlatego, że marokańska odmiana mięty charakteryzuje się mocnym i intensywnym smakiem, który jest dość specyficzny. A taką miętę możecie sami hodować w swoim ogródku lub na balkonie lub w domu. 

A kiedy już zaparzycie sobie taką marokańską herbatę to możecie ją posłodzić lub nie. To już zależy od was. Sprawdźcie jak wam będzie smakował ten przepis na herbatę.

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak przygotować arabską herbatę z miętą w tradycyjny sposób przypisano następujące tagi:

kawa i herbata arabska herbata marokańska herbata herbata z miętą przepis na arabską herbatę marokańska odmiana mięty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować arabską herbatę z miętą w tradycyjny sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...