Jak przygotować arbuza w genialny sposób

Znalazł: Camembarto
Źródło filmu: YouTube
89893 5

Póki możecie kupić całego arbuza koniecznie zobaczcie ten poradnik. Jest to według mnie najlepszy sposób na podanie arbuza jaki widziałem. pomysł na arbuza jest śmieszny, nietuzinkowy, pyszny i orzeźwiający. To kombinacja cech które składają się na pełny sukces, zdziwienie gości i szacunek na dzielni :) 

Koktajl z arbuza możesz zrobić w mikserze ale po co tracić czas i brudzić naczynia skoro ten sposób jest duuużo szybszy, prostszy i zdecydowanie bardziej efektowny? Sposób na arbuza w takim wykonaniu to także fantastyczny pomysł na imprezę. Wystarczy tylko na koniec dolać do arbuza wódki, jeszcze trochę zamieszać i gotowe. Imprezowy arbuz będzie gwiazdą każdego wieczoru. 

A sok z arbuza jak wiadomo jest świetny. Zresztą taki lifehack to przepis który trzeba zapamiętać. Ja sam zrobiłem takiego arbuza jak tylko zobaczyłem ten poradnik. Wyszło genialnie i gorąco polecam wykonanie tego. No i jeszcze można też wykorzystać ten pomysł na arbuza jako pomysł na Halloween ... o ile uda nam się dostać całego arbuza

Składniki:

  • Arbuz
  • Wieszak metalowy
  • Wiertarka
  • Plastikowy kubek
  • Nożyczki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować arbuza w genialny sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...