Jak przygotować drugie śniadanie - 5 pomysłów

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
3345 0

Dla każdego z nas śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dodaje nam energii do dalszego działania oraz pomaga zachować siły w czasie męczącego dnia. Podobną funkcję pełni drugie śniadanie, które jest uzupełnieniem pierwszego. Smaczne, łatwe do zjedzenia bez odgrzewania, a na dodatek można je zjeść w dowolnym miejscu. Zaprezentowane na wideo przepisy kulinarne pozwalają na łatwe przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków. Dzięki temu jesteśmy w stanie najeść się i uzupełnić porcję witamin i minerałów w codziennej diecie.

Pięć ciekawych, nietypowych propozycji na to, co zjeść w czasie przerwy – czy to w szkole, czy w miejscu pracy – pokazuje, że nie trzeba stale powtarzać tej samej rutyny. Zwykła kanapka składająca się z posmarowanego chleba i plasterków szynki odchodzi w zapomnienie ustępując miejsca znacznie ciekawszym wariacjom na śniadanie. Będziemy w stanie przygotować kulki na słodko, tortillę z szynką i papryką czy smaczną pastę z oliwkami. Na liście z pewnością znajdzie się coś dla każdego, ponieważ wszystkie przepisy na śniadanie są zawierają różne wariacje.
Jeżeli lubimy jajka, orzechy, szynkę czy oliwki, znajdziemy coś wśród przedstawionych propozycji. Będzie to dla nas małe wyzwanie, dzięki któremu wykonamy drugie śniadanie smakujące nie tylko nam, ale też naszym bliskim. Będą oni mieli siłę i motywację do dalszego działania, dlatego też warto poświęcić chwilę, żeby poznać wszystkie przepisy kulinarne przedstawione w prostych do naśladowania instrukcjach. Są one szybkie, proste i nie wymagają zbyt wielu składników. Wystarczy, że zbierzemy podstawowe produkty, a w kilka minut nasze śniadanie do pracy lub szkoły będzie gotowe.

Składniki:

  • SUB: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj
  • FB: http://facebook.com/sprytnebabki
  • PASTA OLIWKOWA O:31
  • MINI TORTILLA 1:10
  • CHIA PUDDING 2:04
  • KULKI SEROWE 3:02
  • MUFFINKI OMLETOWE 3:44
  • + GADŻETY HALLOWEEN 4:31

Do poradnika Jak przygotować drugie śniadanie - 5 pomysłów przypisano następujące tagi:

śniadanie przepisy kulinarne przepisy na śniadanie drugie śniadanie co zjeść

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować drugie śniadanie - 5 pomysłów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...