Jak przygotować lunch - kilka zdrowych pomysłów

Poradnik dodany przez: EmiFra
14108 0

Pomysły na lunch i siemie lniane, czyli zestaw kilku propozycji w zdrowym wydaniu związanych z tym co na drugie śniadanie, określane też często jako lunch, można samemu przygotować. A dokładniej dziś będzie koktajl, kanapka oraz sałatka owocowa. 

Samo siemie lniane to bardzo zdrowy dodatek, dzięki któremu możemy wzmocnić nasze włosy i paznokcie oraz sprawić aby szybciej rosły. Oczywiście to nie znaczy, że siemie lniane jest tylko dla kobiet. Panowie też powinni jeść zdrowo więc przykładowo lunch do pracy w takim wdaniu jak najbardziej się sprawdzi. Zresztą chyba już minął dawno ten stereotyp i mity, że facet to tylko mięso musi wpierniczać. Pracując w biurze lub z różnymi klientami oprócz samej prezencji liczy się też zdrowy wygląd i tak jak mówi powiedzenie - Jesteś tym co jesz. 

Co na drugie śniadanie sobie przygotować i z jakimi potrawami i przepisami siemie lniane się sprawdzi to wiedza którą znajdziecie w tym poradniku. Oczywiście więcej znajdziecie w internecie jeżeli temat siemienia lnianego was zainteresuje.

Do poradnika Jak przygotować lunch - kilka zdrowych pomysłów przypisano następujące tagi:

siemię lniane pomysły na lunch lunch do pracy lunch przepisy co na drugie śniadanie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować lunch - kilka zdrowych pomysłów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...