Jak przygotować słodki karnawałowy drink

Poradnik dodany przez: JK3Lon
16352 0

Mijają już czasy kiedy to na sylwestra bawiliśmy się tylko przy wódce i zakąskach. Coraz mniej osób pije "czystą" a coraz więcej przerzuca się na różnego rodzaju drinki. W końcu nie chodzi o to aby się mocno napić a o to aby się dobrze bawić.

Sposobów i przepisów na drinki na sylwestra jest całe mnóstwo. Ale to nie znaczy, że drinka można zrobić z dowolnych składników. Po prostu niektóre soki i dodatki odpowiednio dopasowane tworzą fantastyczny smak w którym nawet nie czuć alkoholu. Karnawałowy drink musi być wyjątkowy bo sama impreza, okazja jest wyjątkowa. Słodki drink z tego przepisu to nie tylko propozycja dla pań. Drink z sokiem ananasowym zasmakuje każdemu ale nie każdy będzie chciał go przygotować, gdyż wymaga on kilku składników. No wiadomo, lepiej dostać gotowego :) 

Drinki i przepisy na nie to prawdziwa kopalnia dobrych smaków. Alkohol dzięki drinkom smakuje wyjątkowo dobrze co może być zgubne ale jak wiadomo pic trzeba z głową i z umiarem. Kto nie zna umiaru, kończy szybko imprezę.

Do poradnika Jak przygotować słodki karnawałowy drink przypisano następujące tagi:

alkohole drinki przepisy drinki na sylwestra karnawałowy drink słodki drink drink z sokiem ananasowym

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować słodki karnawałowy drink skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...