Jak przygotować świetny obiad - kurczak pieczony z cytrynami

Poradnik dodany przez: tom85
4146 0

Kurczak to jedna z najpopularniejszych mięsnych potraw na całym świecie. Drób jest uwielbiany przez ludzi i podawany w wielu formach. Stwarza on bowiem wiele możliwości takie podania, któż z nas nie lubi pysznych nuggetów rodem z amerykańskiej kuchni? To danie zostało wynalezione właśnie tam!

 

Pomysł na obiad czasami wydaje nam się bardzo problematyczny. Wiele ludzi nie wie co przygotować na ten główny posiłek podczas dnia. Teorie głoszą, że powinno zjeść się przynajmniej jeden ciepły posiłek dziennie! Czasami trudno jest wymyślić potrawę, która zadowoli wszystkich. Sprawa wydaje się jeszcze trudniejsza, kiedy posiadamy rodzinę dla której musimy gotować - wtedy do zadowolenia jest kilka osób więcej i nie możemy myśleć tylko o sobie. 

Jednym z najoryginalniejszych pomysłów na obiad wydaje się być kurczak pieczony! Jest to naprawdę rewelacyjna potrawa, która może zostać podana na różne sposoby, np. jako kurczak cytrynowy lub z ciekawymi dodatkami jak pieczony czosnek czy ziemniaki. 

Pomysł na obiad z kurczaka prezentuje wideo poradnik, który prezentujemy w poście! Jest to doskonały film obrazujący jak w szybki i prosty sposób przygotować przepyszny i pożywny obiad, który zadowoli wszystkich członków rodziny. Mniam!

Info od autora: Pychaaa! Nowy przepis na kurczaka http://bit.ly/2ksHP4t Nie będę ukrywać, że nie na jednym kawałku się skończyło... eh... już sam nie wiem, jak to ogarniać, sezon bikini się zbliża, a ja się nie mogłem powstrzymać i sam połówę zawartości tej niemałej przecież formy wciągnąłem :) Wiesz co? Może go nie rób... bo to się może skończyć tylko w jeden sposób :)

Do poradnika Jak przygotować świetny obiad - kurczak pieczony z cytrynami przypisano następujące tagi:

drób pomysł na obiad kurczak pieczony pieczony czosnek pomysł na obiad z kurczaka kurczak cytrynowy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować świetny obiad - kurczak pieczony z cytrynami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...