Jak przygotować wątróbkę drobiową

Poradnik dodany przez: 01Hann
11771 4

Drób jest bardzo popularny na naszych stołach. Wszystko za sprawą tego, że jest łatwy do zrobienia i ciężko go zepsuć. Pomysł na obiad, w którym wykorzystujemy drób jest tak naprawdę bardzo szybki i przede wszystkim smaczny. Nie ma chyba osoby, która nie lubi drobiu. Obiad i przepisy są bardzo zróżnicowane, zależne od tego jakich składników odżywczych potrzebujemy. Doskonałym pomysłem na obiad będzie wątróbka z cebulą.

Wątróbka drobiowa to jedno z najszybszych dań, bardzo odżywcze i pyszne zarazem. Pamiętamy tylko, żeby przyprawiać solą na samym końcu... Może to być troszkę nienaturalne, bo zwykle robimy to na samym początku zabawy z kulinariami, ale w tym wypadku musimy zrobić odwrotnie. Mam nadzieję, że posmakuje Wam ta wątróbka drobiowa. Przepis znajdziecie poniżej.

Subskrybuj kanał po kolejne przepisy! Szczegółowy przepis na blogu Domogród: http://kuchniatosztuka.blogspot.com/2015/09/watrobka-drobiowa-jak-zrobic.html Domogród jest już na facebooku. Możesz polubić przepis: https://www.facebook.com/DomogrodPyszneprzepisy

Do poradnika Jak przygotować wątróbkę drobiową przypisano następujące tagi:

drób pomysł na obiad obiad przepisy wątróbka drobiowa wątróbka z cebulą wątróbka drobiowa przepis

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować wątróbkę drobiową skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...