Jak przygotować wódkę sour + cytryna na różne sposoby

Poradnik dodany przez: Mojbar
6366 0

Czołem! Skoro tu trafiłeś, to na bank lubisz dobre alkohole. Pewnie zastanawiasz się, jakie ciekawe drinki na imprezę przygotować? Zobacz, naszą propozycję!

Dziś Wspólne Drinkowanie serio na kwaśno ;) Będziemy robić kwasa. A tak serio, to pokażemy Wam przepis na wódkę sour (klasyk na polskich domówkach, podobno powoduje najmniejszego kaca) i pokażemy rozmaite formy w jakich można wykorzystać cytrynkę - w końcu marnowanie produktów żywnościowych, nawet tych ubocznych, to czyn haniebny!

Jeśli w najbliższym czasie organizujecie imprezę, to pewnie wiecie co najbardziej się liczy na dobrej domówce. Pomysł na fajną zabawę oraz świetne drinki z wódką, która jak powszechnie wiadomo wciąż króluje na naszych stołach. Więc kupcie parę butelek wódki. Przepisy wykonacie bez większej spiny, a Wasi znajomi z pewnością będą pozytywnie nastawieni do klasyki drinków na imprezę, którą im zaserwujecie.

Mamy nadzieję, że po obejrzeniu naszego filmu i zawartych w nim porad bez problemu poradzicie sobie z wykonaniem drinków na imprezę z wódką, w tym przypadku wódką sour. Powodzenia i piszcie w komentarzach, jak poradziliście sobie z tym klasykiem polskich stołów imprezowych. Do zobaczenia w kolejnych naszych filmach, gdzie znajdziesz więcej przepisów. Pozostało nam już tylko życzyć Wam dobrej imprezki... ! ;)

Jeśli chciałbyś poznać więcej ciekawych przepisów na alkohole i drinki to wejdź na stronę internetową: http://www.mojbar.pl/przepisy.htm

- filmy, porady, przepisy, nauka robienia

Zaloguj się by być na bieżąco w świecie alkoholi i drinków.

Portal poleca Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów

Składniki:

  • 40 ml wódki
  • 20 ml soku z cytryny
  • 10 ml oleosaccharum lub klasyczny syrop cukrowy

Do poradnika Jak przygotować wódkę sour + cytryna na różne sposoby przypisano następujące tagi:

alkohole drinki na imprezę drinki z wódką wódka sour domówka pomysły wódka przepisy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować wódkę sour + cytryna na różne sposoby skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...