Jak przygotować zestaw domowych chipsów (nie tylko ziemniaków)

Poradnik dodany przez: RetroMan
5746 0

Darek Kuźniak zdradzi tajniki swojej domowej kuchni i zaproponuje niebanalne rozwiązania smakowe, które w łatwy i przystępny sposób każdy będzie mógł odtworzyć na "własnych talerzach". Nie znajdziecie tutaj klasycznych i zwykłych przepisów, które są powszechnie znane. 

A w tym odcinku kulinarnych przygód w domowej kuchni będą zdrowe chipsy. Ale żeby nie było tak jak w przypadku znanych domowych chipsów na bazie ziemniaka, tutaj zobaczycie cały zestaw pomysłów na przekąski z różnych warzyw. Przykładowo jednym z patentów będą chipsy z jarmużu. 

Takie pomysły na przekąski to fantastyczne jedzenie do oglądania filmu. Zamiast gotowych, kupnych i masakrycznie kalorycznych rzeczy przygotujcie sobie taki zestawik. Tylko pamiętajcie, że nawet jak coś jest zdrowszą propozycją, to nie znaczy, że trzeba wcinać aż do przejedzenia się. Niech takie domowe chipsy będą tylko dodatkiem do seansu a nie wielką porcją jedzenia do oglądania filmu. 

A co ciekawe, to w sklepach pojawiły się już jakiś czas temu podobne zdrowe chipsy na bazie różnych warzyw i owoców. Jednak cena ... no nie jest zachęcająca. Aczkolwiek tez nie jest to zły pomysł. 

W poradniku każdy produkt nieco inaczej przygotowujemy więc pamiętajcie o tym, gdyż w innym przypadku możecie ostro przypalić domowe chipsy. Szczególnie kiedy chodzi i jarmuż, który na chwilę się tylko wrzuca na temperaturkę. 

Zapraszamy do subskrybcji kanału oraz śledzenia nowości na stronie www: darekkuzniak.com.pl P

Pozdro Wariaci!

Składniki wykorzystane w filmie (na dwie osoby):
- Ziemniak 2szt
- Jarmuż 2 garstki (3 łodygi)
- Marchew – 2szt
- Olej – 1 litr
- Sól - szczypta

Do poradnika Jak przygotować zestaw domowych chipsów (nie tylko ziemniaków) przypisano następujące tagi:

warzywa i owoce pomysły na przekąski zdrowe chipsy domowe chipsy chipsy z jarmużu jedzenie do oglądania filmu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować zestaw domowych chipsów (nie tylko ziemniaków) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...