Jak przyrządzić małże nowozelandzkie

Poradnik dodany przez: niqusia88
13829 0

Nie ważne skąd zdobyłeś małże i czy są świeże czy mrożone. Pewnie zastanawiasz się jak je przyrządzić aby ich nie zepsuć i aby wydobyć z nich jak najlepszy smak. Zobacz, że tak naprawdę można to zrobić prosto i w miarę szybko. W tym poradniku przepis na małże w białym winie i z serem gorgonzola oraz czosnkiem. 

Podawanie małży kojarzy nam się głównie ze scenami w filmach i z bardzo drogimi, wręcz obsesyjnie niemoralnymi cenami w restauracjach. Jest to spowodowane tym, że małże są u nas po prostu bardzo mało popularne. Ale jeżeli już je zobaczysz w dobrej cenie to warto kupić. Przygotowanie małży pozwoli Ci na niespotykane doświadczenia smakowe (szczególnie jeżeli to będzie "Twój pierwszy raz") i danie z małży będziesz miał zaliczone. W końcu w ciągu życia warto spróbować jak najwięcej rzeczy. 

Najważniejsze to nie zrażać się ich wyglądem i nie wierzyć w żadne mity o małżach. Spróbuj i sam będziesz wiedział czy małże są dla Ciebie czy też nie. I pamiętajcie aby szukać małży nowozelandzkich bo są naprawdę wyjatkowe 

Składniki:

  • Małże nowozelandzkie
  • Białe wytrawne wino
  • Ser gorgonzola
  • Czosnek
  • Świeży tymianek
  • Bagietka

Do poradnika Jak przyrządzić małże nowozelandzkie przypisano następujące tagi:

małże owoce morza podawanie małży przygotowanie małży małże nowozelandzkie przepis na małże małże przepisy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przyrządzić małże nowozelandzkie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...