Jak szybko i łatwo obrać kiwi

Znalazł: daniecka94
Źródło filmu: YouTube
12150 0

Kiwi wielu osobom sprawia kłopoty przy obieraniu. Nikt nie lubi kiedy obieranie kiwi powoduje, że tracimy sporą część tego pysznego owocu. Obieranie kiwi nożem jest tak naprawdę mało efektywne, mało poręczne i trzeba dlatego znaleźć inny sposób na kiwi. Coś co pomoże nam obrać je łatwo i bez tracenia owocu. Co ciekawe, znam ze dwie osoby, które jedzą kiwi razem ze skórką, bo nie chce im się go obierać (Pozdrawiam Piotrka i Natalię :)

No ale jeżeli mówimy już o obieraniu kiwi, to jaki będzie najlepszy sposób na kiwi? Okazuje się, że łyżka staje się tutaj wyjątkowo pomocna.  Sposób z łyżką pewnie zna już kilka osób, bo to nie jest coś niesamowicie nowego. Ale założę się, że Ty nadal obierasz kiwi nożem. Naprawdę wykorzystaj do tego celu łyżkę. 

Zobacz jak obrać kiwi i jeżeli sposób Ci się spodoba, to zapamiętaj tą poradę kulinarną bi podaj ją dalej. Niech ten life hack dotrze do wszystkich miłośników tego zielonego, świetnie smakującego owocu. Obieranie kiwi łyżką stołową, czyli sposób na kiwi.

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak szybko i łatwo obrać kiwi przypisano następujące tagi:

warzywa i owoce life hack porady kulinarne obieranie kiwi jak obrać kiwi sposób na kiwi

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak szybko i łatwo obrać kiwi skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...