Jak szybko obrać jabłka

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Warzywa i owoce
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 28.10.2014 / 20:00
  • Odsłony: 13 853
  • Ocena: 4.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

Vexxel

Do poradnika jak szybko obrać jabłka przypisano następujące tagi:

Nie mogłem się powstrzymać przed wrzuceniem tego filmu. Co prawda do zastosowań domowych ten pomysł trochę mniej się nadaje ale z drugiej strony jak macie do obrania więcej niż 3 jabłka to warto skorzystać. Szybkie obieranie jabłek, czyli moc wiertarki i dobrej, ostrej obieraczki do warzyw daje mega skuteczny efekt. Nie mówiąc o tym, że takie obieranie jabłek zajebiaszczo wygląda. 

Sposób na jabłka jak widać używany pewnie w wielu restauracjach (tak podejrzewam) ale tak jak mówiłem w domu też się przyda. No przykładowo jeżeli oglądacie 5 sposobów na to szybkie obieranie jabłek z pewnością będzie git pomysłem jeżeli chcecie wykonać kilka patentów z tego filmu: http://kulinaria.spryciarze.pl/zobacz/5-sposobow-na-jablka

Jabłka i przepisy na jabłuszka to szerokie spektrum pomysłów a poza tym, trzeba jeść polskie jabłuszka a nie zapychać się tylko bananami i innymi owocami spoza naszego kraju :) No ale w sumie co jecie to wasza sprawa. Jak będą to jabłuszka to pamiętajcie o tym sposobie obierania jabłek.

Kategoria: Warzywa i owoce

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak szybko obrać jabłka skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków