Jak ułatwić sobie życie - 8 trików z jedzeniem

Poradnik dodany przez: spryciuleczka1
3360 0

Sposobów na wykorzystanie skórki po bananie albo zużytej torebce po tabletkach z pewnością jest wiele, ale jak sprawić, żeby powstało z tego smakowite jedzenie? Filmik ten pokazuje, jak w kilku łatwych krokach sprawić, żeby nasza patera z owocami nabrała nowego charakteru albo jak dzięki pustej butelce po coli stworzyć następną. Wszystkie zaprezentowane na filmiku lifehacki można szybko wykorzystać w domu, sprawiając radość dzieciom i niespodziankę dorosłym.
Osiem trików, które pomogą nam wykorzystać zużyte opakowania, skórki po bananach czy butelkę po coli, wypełniając je smakowitymi galaretkami. Jeżeli odpowiednio ułożymy warstwy, możemy stworzyć nawet kształt arbuza czy kieliszka do wódki. Wystarczy, że pozwolimy działać wyobraźni, a pomysły same do nas przyjdą.
Warto też pamiętać, że atrakcyjnie podane jedzenie smakuje dużo lepiej i może przypa do gustu nawet bardziej wybrednym niejadkom. Dlatego też, jeżeli szukamy inspiracji, możemy śmiało skorzystać z rozwiązań pokazanych na tym filmiku. Wszystkie pokazane food life hacks posiadają w sobie oryginalność i pomysłowość, która przydaje się na przyjęciach czy letnich zabawach w ogrodzie. Takie pomysły ponadto pobudzają wyobraźnię, ponieważ trzeba trochę pokombinować, żeby stworzyć koreczki arbuzowe z galaretek.
Podobnie, jak zamieszczone na filmiku life hacks, tak i nawet własne potrzeby sprawiają, że rozwiązania te mogą inspirować do samodzielnego eksperymentowania, w którym jedzenie odgrywa główną rolę. Może już nam się znudziły zwykłe galaretki w pucharkach i chcemy spróbować czegoś nowego w formie babeczki albo banana. Warto dać się zainspirować i wykorzystać własne pomysły do przygotowania smacznych przystawek.

Kanał YT: www.youtube.com/MORENDIY  

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie - 8 trików z jedzeniem przypisano następujące tagi:

jedzenie pomysły life hacks lifehacki food life hacks

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie - 8 trików z jedzeniem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...