Jak upiec białą kiełbasę z jabłkami i cebulą

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Inne
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 03.06.2014 / 13:30
  • Odsłony: 10 291
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

alf500

Do poradnika jak upiec białą kiełbasę z jabłkami i cebulą przypisano następujące tagi:

Biała kiełbasa sama w sobie już się bardzo dobra. Wystarczy ją ugotować i już mamy obiad. Ale można z niej zrobić iście wyjątkowe danie, które na długo zostanie zapamiętane przez każdego kto skosztuje tego pomysłu. Przepis na białą kiełbasę w upieczonej formie z jabłkami i cebula to mega, mega sposób na coś smacznego. Może i to danie będzie nieco ciężkie i pewnie każdy zje więcej niż powinien ale ten smak tłumi zdrowy rozsądek. Pieczenie białej kiełbasy z jabłkami i cebulką jest fantastycznym pomysłem i sposobem na zrobienie ze zwykłej białej kiełbasy wyjątkowego dania, którego nie powstydziłby się niejeden kucharz. 

Jeżeli lubicie białą kiełbasę z grilla, lubicie białą gotowaną na święta to pokochacie sposób na to jak upiec białą kiełbasę. To tego kawałek świeżego pieczywa, najlepiej sprawdzi się tutaj duża pszenna bułka i wyżerka gotowa :)

Biała kiełbasa z piekarnika to pomysł na mocno mięsne danie, ciężkie, kaloryczne, ale wyjątkowo dobre. Zafunduj sobie to mięsne szaleństwo w swojej kuchni

Kategoria: Dania mięsne > Inne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak upiec białą kiełbasę z jabłkami i cebulą skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków