Jak wędzić ryby ze znikomą ilością dymu

Poradnik dodany przez: grzesiek9999999999
12784 5

Sposób na przygotowanie wędzenia ryb ze znikomą ilością dymu. Poznacie jak przygotować takie ryby, w tym przypadku mamy pstrągi, aby można je było uwędzić w zmodyfikowanej wędzarni zasilanej palnikiem gazowym. Dzięki odpowiedniej marynacie do ryb nasze wędzonki będą bardzo smaczne a sąsiedzi nie będą marudzić, że przeszkadza im dym z wędzarni. 

Wędzenie ryb tym sposobem to świetne rozwiązanie a dodatkowo jest to także przepis na rybę z grilla. Jeżeli nie macie wędzarni, to tak przygotowane ryby można przygotować na grillu. Marynata do ryb z tego przepisu świetnie się do tego nadaje a ryba na grilla to przecież bardzo dobry pomysł.

A i jeszcze jedno. Taką wędzarnie można nawet wykorzystać na balkonie. W końcu skoro tak mało dymu się wydziela to nie powinno z tym być problemu. Zobacz jak wędzić ryby aby nikomu to nie przeszkadzało i aby efektem końcowym były pyszne wędzone pstrągi lub inne ryby które kupiliście lub złowiliście sami. Zapraszam do poradnika i do spróbowania takiej pysznej rybki

Do poradnika Jak wędzić ryby ze znikomą ilością dymu przypisano następujące tagi:

ryby wędzenie ryb jak wędzić ryby marynata do ryb wędzenie pstrągów ryba na grilla przepis na rybę na grilla

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wędzić ryby ze znikomą ilością dymu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...