Jak wyhodować i przygotować trawę cytrynową

Poradnik dodany przez: MeetMeToday
10210 5

Z filmu dowiecie się wszystkiego co trzeba wiedzieć o trawie cytrynowej w kuchni i o tym jak samemu można sobie wyhodować w domu trawę cytrynową. Najważniejsza informacja na początek jest taka, że trawa cytrynowa nie jest tylko dodatkiem do egzotycznych dań. Jest to świetna przyprawa którą można aromatyzować sosy, desery, czy też herbaty i zupy.

Pewnie niektórzy z was natknęli się w sklepie na trawę cytrynową i nie wiedzieliście co można z nią zrobić. To normalne, bo przecież o nowościach trzeba poczytać, zobaczyć i dopiero potem sprawdzić. No i trzeba wiedzieć jak jej używać i jak ją przygotować aby spełniła swój obowiązek :)

W poradniku zobaczycie co to jest trawa cytrynowa i jak ją się przygotowuje w zależności od rodzaju dania, które planujemy zrobić. Główną zaletą trawy cytrynowej jest jej świeży, cytrusowy posmak jaki nadaje ona różnym potrawom. No i najlepsza i najbardziej aromatyczna jest wtedy kiedy ją sami wyhodujemy, co czym także będzie powiedziane w tym poradniku kulinarnym.

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak wyhodować i przygotować trawę cytrynową przypisano następujące tagi:

trawa cytrynowa trawa cytrynowa uprawa trawa cytrynowa przepisy co zrobić z trawą cytrynową co to jest trawa cytrynowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyhodować i przygotować trawę cytrynową skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...