Jak wykonać 3 lifehacki w kuchni

Poradnik dodany przez: krilan1995
6844 0

Istnieje wiele prostych sposobów, dzięki którym można sobie ułatwić pracę w kuchni. Nie potrzebny jest skomplikowany i drogi sprzęt kuchenny. Wiele pomocnych akcesoriów można zrobić we własnym zakresie z prostych elementów jak puszka po coli lub kawałek plastikowej butelki. Z tego filmu poznasz różne life hack dzięki któremym znacznie szybciej i łatwiej poradzisz sobie z różnymi zadaniami w kuchni.

Jak ułatwić sobie pracę w kuchni? W tym celu można zrobić na przykład praktyczny uchwyt na zmywak, który ochroni kuchenny blat przed zabrudzeniem w czasie zmywania. W filmie pokazane jest krok po kroku jak zabrać się do własnoręcznego zrobienia takiego uchwytu ze zwykłego kawałku plastiku i starej zabawki. Oprócz tego film pokazuje jak zrobić bardzo praktyczny i prosty otwieracz do słoików, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemów z odkręcaniem i dokręcaniem słoików. Chyba każdy przynajmniej raz w życiu zmagał się ze słoikiem, które po prostu nie dało się otworzyć. Teraz nie będzie to już problemem. Dowiedz się w jaki sposób zrobić foremkę do jajek, sprawdź jak łatwo możesz usmażyć oryginalne jajka sadzone z żółtkiem w kształcie serca. Wystarczy stara puszka po napoju, żeby przygotować oryginalne śniadanie dla najbliższej osoby.

Domowe porady pozwolą na szybsze i łatwiejsze uporanie się z różnymi uciążliwymi domowymi obowiązkami. Akcesoria zrób to sam nie muszą być wcale gorsze od drogich narzędzi kupionych w sklepie. Takie ułatwianie sobie życia praktycznie nic nie kosztuje, wystarczy zainwestować trochę czasu w zrobienie prostego sprzętu kuchennego z tanich materiałów i niepotrzebnych przedmiotów.

Do poradnika Jak wykonać 3 lifehacki w kuchni przypisano następujące tagi:

sprzęt kuchenny domowe porady life hack zrób to sam otwieracz do słoików ułatwianie sobie życia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać 3 lifehacki w kuchni skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...