Jak wykonać 5 super gadżetów do kuchni

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
5273 0

Cześć! Kuchnia to jedno z głównych miejsc w naszych domach, dlatego dziś podejmiemy jej temat. Zmotywował nas do tego Tomasz z programu Remont w 48H, który skontaktował się z nami i rzucił nam wyzwanie. Co takiego od nas chciał?

Zaproponował nam, abyśmy przygotowały kilka fajnych gadżetów do kuchni, które wprost idealnie sprawdzą się jako prezent na nowe mieszkanie, zobaczcie! Takie rzeczy do kuchni jak ozdobne słoiki, kuchenny organizer, fiołkowy przyprawnik, notatnik z deski kuchennej czy stojak na wino niesamowicie sprawdzą się jako prezent na parapetówkę dla koleżanki, który na długo pozostanie w pamięci. To oczywiście nie tylko opcja na prezent, ale także na wyposażenie i udekorowanie własnych czterech ścian. Dlatego serdecznie zapraszamy Was do oglądania naszego najnowszego pilotowego odcinka, w którym zobaczycie wiele niesamowitych designerskich patentów, które pozwolą Wam zaoszczędzić sporo pieniędzy, które wydalibyście na zakupy. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami nasz dzisiejszy film i przekonajcie się sami. Poza tym musicie również sprawdzić patenty Tomasza, które znajdziecie w najbliższą niedzielę na kanale Domo+! Zapraszamy do oglądania!

Mało tego, mamy dla Was również wypasiony konkurs, dzięki któremu możecie odmienić swoje mieszkanie!

WYGRAJ REMONT POMIESZCZENIA ZA 40.000 zł: http://sprytnebabki.pl/redirect/ep56/domoplus/opis

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

AFTERSCENY: https://youtu.be/Yk-tWna9b-Q

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

OZDOBNE SŁOIKI 2:47

KUCHENNY ORGANIZER 3:26

FIOLKOWY PRZYPRAWNIK 4:20

NOTATNIK Z DESKI KUCHENNEJ 5:15

STOJAK NA WINO 6:16

Do poradnika Jak wykonać 5 super gadżetów do kuchni przypisano następujące tagi:

sprzęt kuchenny akcesoria do kuchni gadżety do kuchni rzeczy do kuchni prezent na nowe mieszkanie prezent na parapetówkę dla koleżanki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać 5 super gadżetów do kuchni skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...