Jak wykonać 5 świetnych sposobów i life hacków w kuchni

Poradnik dodany przez: eryk3319
4940 0

Akcesoria kuchennenarzędzia do kuchni i pomysły do kuchni ułatwiające życie i codzienne funkcjonowanie, a do tego kosztujące mniej niż dziesięć złotych – to wszystko w filmie pokazującym, jak w prosty sposób wykonać sprzęt kuchenny taki, jak np. deska do krojenia umożliwiająca w prosty sposób przerzucenie pokrojonych części owoców lub warzyw do misek, bez zbędnego zanieczyszczania blatu kuchennego. Można ją samodzielnie wykonać z trzech odpowiednio pociętych części płyty sklejonej i połączonej zawiasami, umożliwiającymi podniesienie bocznych części deski i uchronienie w ten sposób blatu przed zalaniem.

Inny przydatny lifehack to dyspenser do soku wykonany z plastikowej butelki z nakrętką, w której nawierca się dwa otwory. Umieszczony w nich wężyk i strzykawka pompują pod ciśnieniem sok do szklanki z wodą, umożliwiając zapanowanie nad jego rozdzielaniem.

Przydatne rzeczy do kuchni to także korek do zlewu wykonany z torebki plastikowej i kleju czy dyspenser wody do psiej miski, do stworzenia którego wystarczy kolejna, nieco większa butelka plastikowa z zakrętką, wężykiem i większą strzykawką. Dzięki zamocowaniu na butelce taśmy dwustronnej klejącej butelkę można zamocować bezpośrednio nad psią miską, co pozwoli na spokojne jej napełnianie w trakcie innych naszych domowych obowiązków. Domowym sposobem z płyty drewnianej, listewek oraz metalowych nożyków można wykonać także pomysłową krajalnicę ogórka lub innych warzyw na plasterki.

Wszystkie tego typu lifehacki znacznie ułatwiają prace kuchenne, a co najważniejsze, są stworzone dzięki naszym prywatnym umiejętnościom i prostym do znalezienia w każdym domu materiałom, użytym w zgodzie z duchem recyklingu.

Do poradnika Jak wykonać 5 świetnych sposobów i life hacków w kuchni przypisano następujące tagi:

sprzęt kuchenny deska do krojenia lifehack akcesoria kuchenne pomysły do kuchni rzeczy do kuchni

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać 5 świetnych sposobów i life hacków w kuchni skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...