Jak wykonywać triki barmańskie - stawianie butelki na dłoni

Poradnik dodany przez: uzytkownik08
18207 5

Flair show to efektowny pokaz barmański posługiwania się sprzętem barowym. Marcin Cebula, posiadający dwukrotny tytuł Najlepszego Polskiego Barmana na mistrzostwach Warsaw Flair Challenge w latach 2010 i 2011 pokazuje jak okiełznać podstawy tej sztuki. W tym filmie dwie sztuki, czyli postawienie butelki na dłoni a drugi to turlanie butelki do postawienia. Takie triki barmańskie nie są proste ale wszystkiego można się nauczyć. Na pewno opanowanie tych trików jak i szeregu innych sztuczek barmańskich zajmie każdemu sporo czasu jednak dzięki temu będziesz mógł zostać mistrzem w swoim fachu.

Barmanów jest bardzo wielu ale mało kto potrafi wykonywać takie sztuczki za barem. I już nawet nie chodzi o to aby wystąpić i wygrać w Flair Show ale o samą frajdę z wykonywania takich trików. Takie pokazy barmańskie to też wymierna korzyść. Jeżeli wiesz ile zarabia barman to dzięki takim sztuczkom ta kwota robi się zdecydowanie większa. Ale najważniejsze to dobrze się bawić wykonując takie sztuczki i pokazy.

Do poradnika Jak wykonywać triki barmańskie - stawianie butelki na dłoni przypisano następujące tagi:

sztuczki barmańskie flair show triki barmańskie barmaństwo barman flair barman show ile zarabia barman pokazy barmańskie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonywać triki barmańskie - stawianie butelki na dłoni skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...