Jak wykorzystać w kuchni komosę ryżową

Poradnik dodany przez: tom85
10614 0

Komosa ryżowa jest niesamowicie zdrowym produktem o którym pewnie wielu z was nie słyszało. Ale jeżeli interesujesz się zdrowym żywieniem to po prostu musisz zapoznać się z produktem. Komosa ryżowa - inaczej quinoa jest rośliną która jest bardzo bogata w białko i witaminy i ... nie zawiera glutenu. Oczywiście po więcej informacji odsyłam do Google gdzie wystarczy wpisać komosa ryżowa albo quinoa w kuchni. 

No to po części teoretycznej nadchodzi czas na coś praktycznego. A jeszcze dodam, że komosę ryżową już można kupić w dużych sieciach marketów. 

Kiedy już masz w domu ten produkt to czas coś z nim zrobić. Ten poradnik pokaże jak gotować quinoę i jakie potrawy można zrobić z tego produktu. A okazuje się, że lista jest dosyć długa, gdyż ten produkt jest bardzo uniwersalny. No i to tez pokazuje, że zdrowe żywienie może być ciekawe i przykładowo wystarczy zmienić kilka produktów i nadal jeść te same przepisy. Np. jezlei lubisz ryż z kurczakiem, to zamiast ryżu weź komosę ryżową. Proste.

Składniki:

  • Komosa ryżowa

Do poradnika Jak wykorzystać w kuchni komosę ryżową przypisano następujące tagi:

ryż i makarony zdrowe żywienie jak wykorzystać komosa ryżowa jak gotować quinoę quinoa w kuchni komosa ryżowa w kuchni komosa ryżowa przepisy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać w kuchni komosę ryżową skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...