Jak wytwarzać domowe leki - tarcza rycerza czyli serwatka

Poradnik dodany przez: Stenker
3451 0

Już nasze babcię wiedziały, jak domowymi sposobami leczy powszechne dolegliwości oraz jak im zapobiegać. Obecnie hobbystycznie zajmują się tym prepersi, których zdaniem świat w pewnym momencie dobranie do punktu, w którym będzie o krok od destrukcji. Właśnie wtedy potrzebne będzie przygotowanie, jakie oni teraz zdobywają. Jednak nie tylko koniec cywilizacji jest spsobnością, która może nas skłonić, aby sięgnąć po domowe leki.

Wystarczy, że będziemy mięli pod ręką twaróg, a z łatwością przyrządzimy starym sposobem lekarstwo na podstawowe dolegliwości. Ser i nabiał stanowią w tym wypadku niezbędne minimum., ponieważ to z niego wytrąca się serwatka. Nawet jeżeli nie posiadamy żadnego doświadczenia w ziołolecznictwie albo obawiamy się, że przypadkiem stworzymy truciznę, powinniśmy postępować dokładnie według zaleceń zaprezentowanych na filmiki.

Lek, o którym mowa na wideo, to tarcza rycerza, swoją nazwę biorąca od charakterystycznego wyglądu osadu. Niemal jak prawdziwe narzędzie ochronne, broni swojego właściciela przed zarazkami i infekcjami. Choć twaróg chudy powszechnie kojarzony jest z dietami, to posiada także inne właściwości, które odkrywa ten filmik.

Prepersi wiedzą doskonale, jak cennym surowcem będą leki, kiedy fabryki przestaną produkować, a sklepy sprzedawać. Stąd też opracowują własne metody na to, jak skutecznie wykorzystać twaróg. Ci, którzy myślą podobnie bądź też osoby niemające zaufania do współczesnej medycyny, znajdą tutaj cenne wskazówki. Da to podstawę do rozpoczęcia własnych poszukiwań i zgłębiania tajników medycyny naturalnej.

Zapraszamy na naszą stronę: http://www.armiaslowian.pl 

Do poradnika Jak wytwarzać domowe leki - tarcza rycerza czyli serwatka przypisano następujące tagi:

twaróg ser i nabiał serwatka prepersi twaróg chudy tarcza rycerza

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wytwarzać domowe leki - tarcza rycerza czyli serwatka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...