Jak zrobić 4 niesamowite gadżety do kuchni

Poradnik dodany przez: eryk3319
5871 0

Dziś cztery rzeczy, które sami możemy zrobić w dosyć prosty sposób. Będą to 4 gadżety do kuchni, które pomogą nam w różnych sytuacjach. Takie akcesoria kuchenne w wersji zrób to sam. 

Pierwszą rzeczą jaką zobaczycie to będzie domowy otwieracz do słoików, które jak wiadomo nieraz sa mocniej zakręcone niż nasi politycy. Nie ma sensu się męczyć i nie ma sensu kopać się z koniem, skoro można zrobić proste urządzenie, dzięki któremu łatwiej będzie nam się otwierać takie rzeczy. 

Jako druga rzecz do wyposażenia naszej kuchni wchodzi wyciskarka do np. kociej karmy w saszetkach. Czasem po prostu zawartość nie chce do końca wyjść i zamiast ciąć w nieskończoność opakowanie, wystarczy zrobić taki właśnie gadżet do kuchni. No i dzięki temu nie będziemy marnować kociej karmy. Aż tak tania to ona nie jest. Szczególnie kiedy mamy wiecznie głodnego kota :)

Trzeci gadżet do kuchni to już patent na czyszczenie mocno przypalonych naczyń i patelni. Taki w sumie awaryjny druciak ale też o dużej mocy. W poradniku widać jak działa i jak radzi sobie w wieloletnim czarnym osadem na zewnętrznych brzegach patelni. Co prawda trzeba i tak będzie włożyć w takie szorowanie trochę siły i czasu ale jak coś chcemy doczyścić, to warto. 

Ostatnim pomysłem na domowe akcesoria kuchenne w wersji DIY zrób to sam jest awaryjna obieraczka, taki swego rodzaju skrobak do ziemniaków. Co prawda tutaj też spokojnie poradzimy sobie samym nożem ale to jest taka lekka modyfikacja. Nie każdemu się spodoba ale zobaczyć zawsze warto. 

To by było na tyle jeśli chodzi o dzisiejsze pomysły. Zapraszam do kolejnych poradników i do kolejnych patentów.

 

Do poradnika Jak zrobić 4 niesamowite gadżety do kuchni przypisano następujące tagi:

sprzęt kuchenny wyposażenie kuchni akcesoria kuchenne zrób to sam gadżety do kuchni diy zrób to sam

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 4 niesamowite gadżety do kuchni skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...