Jak zrobić Calzone na wypasie

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Inne
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 07.05.2017 / 11:00
  • Odsłony: 1 487
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Darko73

Do poradnika jak zrobić calzone na wypasie przypisano następujące tagi:

Boskie Calzone dla Fanów Big Time od Elfa Dzikiego https://pl-pl.facebook.com/Dziki-Chili-523529904327749/ http://dzikichili.blogspot.com/ Music: Proctor Artist: Topher Mohr and Alex Source: YouTube Audio Library

Calzone, czyli przysmak kuchni włoskiej prze wielu niedoceniany to nic innego jak zawijana pizza, którą możemy dostać w wielu pizzeriach, jednak jestem pewien, że najlepiej smakuje ta zrobiona własnoręcznie w domu. Jedyną problemową czynnością mogłoby być zawijanie ciasta po wyłożeniu farszem, ale nie jest to rzecz nie do opanowania, wystarczy trochę praktyki i nasz dobry obiad będzie smakował niczym z pięciogwiazdkowych restauracji.

Ciasto na calzone jest zazwyczaj grubsze niż na pizzę, głównie z powodu tego, że wewnątrz ciasta mamy farsz, a nie tak jak w przypadku pizzy - na wierzchu oraz jest to bardziej przepis dla mężczyzny ze względu na gabaryty tego dania dla faceta.
Z kolei jeśli chodzi o farsz, to sprawa ma się w ten sposób, że ograniczają nas tutaj tylko wyobraźnia oraz nasze kubki smakowe. Prawie każda kombinacja ulubionych składników będzie dobra, bo przecież chodzi o to, żeby calzone smakowało nam. Z podstawowych składników na pewno można wymienić szynkę czy salami, pieczarki, cebulę, a i jakaś papryczka chilli dla ostrości nie będzie złym pomysłem no i oczywiście nie zapominamy o serze na przykład mozzarella.

Więcej takiej kuchni po męsku oraz potrzebne w tym filmiku składniki takie jak sos do pizzy czy ciasto na calzone znajdziecie na tym pozytywnie zakręconym kanale DZIKI CHILL, do którego link macie tutaj:
https://www.youtube.com/user/Dzikichili

Kategoria: Dania mięsne > Inne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić Calzone na wypasie skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków