Jak zrobić chipsy z ... mniszka lekarskiego

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Inne
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 03.07.2014 / 11:25
  • Odsłony: 7 219
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

Malejka

Do poradnika jak zrobić chipsy z ... mniszka lekarskiego przypisano następujące tagi:

Chipsy każdy z nas zna i jak wiadomo jest sporo różnych rodzai chipsów i sporo różnych smaków. Poza tym pewnie natknęliście się na chipsy domowej roboty i sposoby na zrobienie samodzielnie chipsów w domu. Nawet w necie są przepisy na całkiem zdrowe chipsy. Mimo, że wiele już widzieliście, to na pewno jeszcze nie mieliście okazji poznać tego przedziwnego sposobu na chipsy. A to pewnie dlatego, że występuje tutaj mniszek lekarski z którego będziemy właśnie robić nasze chipsy. 
To wszystko brzmi jak żart na 1 kwietnia ale zdrowe chipsy z mniszka lekarskiego to przepis który można wykonać. To takie całkiem inne zdrowe przekąski, dzięki którym w niesamowity sposób można zaskoczyć każdego kto znajdzie się na Twoim przyjęciu. 

Mniszek lekarski i zastosowanie jego w kulinariach to bardzo mało znane sposoby i przepisy i dlatego możesz być pierwsza wśród wszystkich ludzi których znasz, która wykorzysta ten pomysł. Zdrowe chipsy w tym wykonaniu to absolutne zaskoczenie zarówno wizualne jak i smakowe. 

Kategoria: Inne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić chipsy z ... mniszka lekarskiego skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków