Jak zrobić chipsy z ... mniszka lekarskiego

Poradnik dodany przez: Malejka
8880 5

Chipsy każdy z nas zna i jak wiadomo jest sporo różnych rodzai chipsów i sporo różnych smaków. Poza tym pewnie natknęliście się na chipsy domowej roboty i sposoby na zrobienie samodzielnie chipsów w domu. Nawet w necie są przepisy na całkiem zdrowe chipsy. Mimo, że wiele już widzieliście, to na pewno jeszcze nie mieliście okazji poznać tego przedziwnego sposobu na chipsy. A to pewnie dlatego, że występuje tutaj mniszek lekarski z którego będziemy właśnie robić nasze chipsy. 
To wszystko brzmi jak żart na 1 kwietnia ale zdrowe chipsy z mniszka lekarskiego to przepis który można wykonać. To takie całkiem inne zdrowe przekąski, dzięki którym w niesamowity sposób można zaskoczyć każdego kto znajdzie się na Twoim przyjęciu. 

Mniszek lekarski i zastosowanie jego w kulinariach to bardzo mało znane sposoby i przepisy i dlatego możesz być pierwsza wśród wszystkich ludzi których znasz, która wykorzysta ten pomysł. Zdrowe chipsy w tym wykonaniu to absolutne zaskoczenie zarówno wizualne jak i smakowe. 

Do poradnika Jak zrobić chipsy z ... mniszka lekarskiego przypisano następujące tagi:

zdrowe chipsy mniszek lekarski mniszek lekarski zastosowanie mniszek lekarski przepisy zdrowe przekąski

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić chipsy z ... mniszka lekarskiego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...