Jak zrobić coś na obiad - kolorowe kotlety

Poradnik dodany przez: ugotowana
6688 0

Siemanko!

Dzisiaj przedstawię Wam naprawdę świetny pomysł na obiad na szybko. Zaskoczeni? Ja powiem więcej, będzie to coś niesamowitego zarówno dla jedzącego jak i dla osób, które mu towarzyszą. 

Pewnie wielokrotnie zdarzyło się Wam, że kotlety z piersi kurczaka, które przygotowaliście nie do końca cieszyły się powodzeniem. Znaczy zostały zjedzone, ale nie było to coś ciekawego, na co wszyscy by się rzucili. 

Jasne, każdy lubi takiego kotlecika z kurola, ale przecież nie chodzi o to żeby wszystkich swoich domowników zanudzić na śmierć. Ileż można jeść zwykłego fileta i się nim zachwycać? Wszystko ma swoje granice. 

Ale na szczęście z pomocą przychodzi internet i ja! Pomysły na super dania, które dla Was przygotowałam mogą sprawić, że do Waszej kuchni wejdzie powiew świeżości, a do tego nie zrujnuje to Waszego budżetu. Przecież żeby było smacznie i ładnie, nie musi być drogo. Wystarczy pomysł i puuuuffff mamy obiad gotowy :). 

A teraz zobaczcie, że miałam rację i jest naprawdę proste do wykonania. Wiele nie trzeba, wystarczą chęci i możecie odmienić swoją kuchnię w całkowicie niepowtarzalny sposób. A to tylko kulinarna kwestia :). 

Kolorowe kotlety będą idealne również dla Waszej pociechy, którą różne barwy z pewnością zaskoczą i zaciekawią, a do tego będzie można to sobie śmiało zjeść! 

Nie ma na co czekać, trzeba brać się do roboty i swoimi potrawami zawojować świat :).

Przepisy Joli - prawdziwie domowa kuchnia więcej informacji, porad i przepisów na stronie: www.PrzepisyJoli.com lub na fb: www.facebook.com/PrzepisyJoli Kulinarny projekt prowadzony przez Jolę Caputę. Realizacja: kuchniaJoli.com

Do poradnika Jak zrobić coś na obiad - kolorowe kotlety przypisano następujące tagi:

obiad na szybko kolorowe kotlety coś na obiad kotlety z piersi kurczaka pomysły na super dania

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić coś na obiad - kolorowe kotlety skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...