Jak zrobić coś pysznego na słodko

Poradnik dodany przez: kejsza
5189 0

Siemanko!

Witajcie moi Kochani w kolejnej odsłonie najlepszego kulinarnego, a w sumie deserowego show :). Na wstępnie chciałbym podziękować wszystkim, którzy namiętnie oglądają moje odcinki i co tydzień są ze mną. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo dzięki Wam jestem tutaj i to Wy tak naprawdę budujecie mój kanał. Za wszystkie komentarze również Wam dziękuję, zarówno za te pozytywne jak i negatywne. Pamiętajcie, że wszystkie one wpływają na ostateczny kształt tych nagrań, dodatkowo mam nadzieję, że konstruktywna krytyka pojawiała się będzie tak jak było to do tej pory, czyli każdy komentarz odpowiednio uargumentowany :). Jak wiecie stronię od moderacji komentarzy i czystego hejtu jest po prostu mało, za co bardzo Wam dziękuję, to świadczy tylko i wyłącznie o wysokim poziomie moich widzów, czyli Was. Jeszcze raz dziękuję :).

Dzięki temu, że tacy jesteście, to mam dla Was jeszcze więcej słodyczy, czyli kolejne desery! :) Wykorzystamy do nich banany, a jak wiadomo coś słodkiego z nich jest zawsze przepyszne :). 

Osobiście uwielbiam desery z bananów i mam nadzieję, że Wy także je polubicie :). 

Rurki bananowe, które mam okazję Wam przygotować powinny sprawdzić się jako przepyszny deser przy każdej po prostu okazji :). Pamiętajcie, że potrawy z bananów czasami bywają tuczące, ale możecie je zrobić także w wersji fit, wszystko zależy od dodatków jakich użyjecie i czego akurat potrzebujecie :). W kolejnych filmach postaram się Wam przedstawić inne rodzaje deserów na słodko. Mam nadzieje, że wtedy będziecie bardzo, ale to bardzo zadowoleni z tego co uda się Wam przygotować. 

A teraz zapraszam do oglądania! :)

Do poradnika Jak zrobić coś pysznego na słodko przypisano następujące tagi:

desery banany desery z bananów coś słodkiego rurki bananowe potrawy z bananów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić coś pysznego na słodko skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...