Jak zrobić coś słodkiego - pastelowe ptasie mleczko

Poradnik dodany przez: Dama090
3865 0

Cześć,

zwykle, by poprawić sobie humor wystarcza miły spacer w słoneczny dzień, dobra komedia albo ciekawa książka. Spotkanie z przyjaciółmi czy smaczny posiłek także powinny zadziałać. Są jednak momenty, gdy przygnębienie dopada nas tak intensywnie, że potrzebujemy czegoś więcej. Czegoś skuteczniejszego.

Pierwszym, co przychodzi z pomocą w takiej sytuacji jest coś słodkiego. Warto, by nie traktować ich jako remedium ilościowe, ale jakościowe. Znacznie lepiej pomoże nam jeden wyrafinowany i dopieszczony deser niż dwie tabliczki zwykłej czekolady. No i wyrzutów sumienia jakby mniej. Jeśli lubisz ptasie mleczko i miewasz napady chandry, to mamy dla Ciebie coś szczególnego, co z pewnością postawi Cię na nogi nawet z największego doła.

Ptasie mleczko, któż z nas za nim nie przepada? Chyba każdy połakomi się na taki prosty deser, szczególnie jeśli jest świeżo zrobiony, więc nie zawiera żadnych konserwantów.

Zastanawiasz się, jak go zrobić tak, aby stał się dla Twojego podniebienia najwspanialszą rozkoszą? Ptasie mleczko z zagęszczonego mleka jest na tyle proste do zrobienia, że po obejrzeniu naszego filmu bez większego problemu będziesz mógł wykonać go samodzielnie nawet w chwili ciężkiej depresji, a wtedy okaże się prawdziwym wybawieniem, prawda?:)

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wykonać ten prosty i błyskawiczny w przygotowaniu deser z zagęszczonego mleka i galaretki, to oglądajcie nasz film, w którym wyjaśniliśmy całość krok po kroku. To nasza tajna broń na chandrę i jesienną depresję, która może się przydać w każdej nieprzewidzianej sytuacji, a z pewnością pokochają ją również Twoi bliscy!

Do poradnika Jak zrobić coś słodkiego - pastelowe ptasie mleczko przypisano następujące tagi:

desery ptasie mleczko prosty deser coś słodkiego jak zrobić coś słodkiego zagęszczone mleko

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić coś słodkiego - pastelowe ptasie mleczko skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...