Jak zrobić cydr jabłkowy - szybki i prosty przepis

Poradnik dodany przez: malinowynos_pl
8213 0

Sieemankoooo Miłośnicy dobrych trunków! Witamy Was bardzo serdecznie w naszym cyklu poświęconym domowym alkoholom. W dzisiejszym odcinku skupimy się tym, co bliskie sercu każdego polskiego miłośnika bulek o wiadomej zawartości, czyli na domowym alkoholu. Chyba się trochę powtarzam, co? Ale to wina naprawdę pysznego cydru jabłkowego! Zobaczcie

Cydr to alkohol znany światu od czasu księżniczek i smoków, który dla angielskiego dżentelmena z pod sklepu jest tym, co dla naszego rodaka wino z siarką, jednak w naszym kraju stał się popularny dość niedawno, gdy rosjanie przestali kupować nasze jabłka. Sady musiały gdzieś przepędzić zebrany towar, dlatego też zaczęto produkować cydr jabłkowy, który pojawił się na sklepowych półkach i zagościł w sercach wielu miłośników alkoholu. Alkohol prosto z koncerniaków może jest smaczny, tani i łatwy do zdobycia, jednak nic nie przyniesie większej satysfakcji niż zaskoczenie znajomych, kiedy poczęstujecie ich samodzielnie zrobionym cydrem. Przepis nie jest jakoś specjalnie skomplikowany i powinien sobie z nim poradzić każdy przeciętny zjadacz chleba. Dlatego zobaczcie, jak zrobić cydr jabłkowy z soku. Przepis na cydr jabłkowy jest dość prosty i pamiętajcie, że cydr możemy zrobić nie tylko z jabłek, ale także z innych owoców cytrusowych. 

Poznaliście już mój przepis na cydr jabłkowy z soku, jeśli jednak to Wam nie wystarcza i macie ochotę napić się czegoś pysznego, to serdecznie zapraszam Was do mojego sklepu internetowego, który znajdziecie pod adresem http://www.malinowynos.pl Dzięki za oglądanie i do zobaczenia w kolejnych filmikach z moim udziałem!

Do poradnika Jak zrobić cydr jabłkowy - szybki i prosty przepis przypisano następujące tagi:

alkohole domowy alkohol jabłka przepisy cydr jabłkowy przepis na cydr jabłkowy cydr jabłkowy z soku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić cydr jabłkowy - szybki i prosty przepis skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...