Jak zrobić czekoladowe ciasto ... na oranżadzie

Poradnik dodany przez: ugotowana
4874 5

Ciasta i torty to te elementy kuchni za którymi przepada praktycznie każdy. Fakt zdarzają się osoby, które za słodkościami nie przepadają, ale umówmy się, one nie zaglądają na kanały takie jak ten, dlatego jeśli nie lubicie słodyczy i zamierzacie siać tutaj defetyzm, czy po prostu mówić, że coś nie jest fajne, to po prostu przewijajcie dalej :).  Na kolejnym mój filmik na przykład :). 

Ale do rzeczy. Proste ciasta są najlepsze, bo są proste i szybkie :D. A skoro o tym mowa pokażę Wam dzisiaj szybkie ciasto, które powinno trafić w gusta wielu z Was. Ciasto czekoladowe ma swoich zwolenników, ale także przeciwników, których jest z pewnością dużo, dużo, dużo mniej :D. Coś dobrego do jedzenia można zrobić ze wszystkiego, ale przepis na coś dobrego podaję Wam dzisiaj na tacy. Dlatego bardzo Was zachęcam do oglądania tego filmu :). 

SZYBKIE CIASTO CZEKOLADOWE NA ORANŻADZIE - puszyste i banalnie proste, to ciasto wyjdzie każdemu. Jeżeli lubicie takie ciasta, zapraszam do udostępniania dalej :)

Mam nadzieję, że po tym wideo będziecie chcieli kliknąć taki magiczny guzik subskrybuj, a także będziecie tutaj częściej wpadali :). 

Dodatkowo na moim kanale znajdziecie mnóstwo ciekawych porad, które mogą być idealne dla Was :). Z tego względu zaglądajcie tam i komentujcie aktywnie. 

Jeśli będziecie chcieli żebym nagrała jakieś specjalne poradniki to dajcie znać w komentarzu, postaram się wysłuchać tych "najgłośniejszych" próśb... te ciekawe będą monitorowane i jeśli któraś mi się spodoba, to chętnie ją wykonam :). 

A teraz zapraszam Was na seans, mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tego co tutaj zobaczycie. 

Do poradnika Jak zrobić czekoladowe ciasto ... na oranżadzie przypisano następujące tagi:

ciasta i torty proste ciasto szybkie ciasto ciasto czekoladowe coś dobrego do jedzenia przepis na coś dobrego

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić czekoladowe ciasto ... na oranżadzie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...