Jak zrobić danie z kociołka na ognisku

Poradnik dodany przez: PogromcyNudy
4135 0

Jeżeli lubimy biesiadowanie na łonie natury, z pewnością zainteresuje nas ten przepis. Dzięki niemu dowiemy się, jak zrobić danie prosto z kociołka. Jeżeli jeszcze nie wiemy, co zrobić z mięsakupionego po okazyjnej cenie, to powyższy filmik również będzie bardzo pomocny. Wystarczy, że poświęcimy kilka minut na przygotowania. Takie proste dania jednogarnkowe można ugotować też w domu, jednak nie będą już one smakowały tak samo. Dlatego też, jeżeli mamy okazję, warto wypróbować ten kociołek przepis i cieszyć się wyjątkowym aromatem potrawy.
Nie musimy posiadać specjalnego talentu kulinarnego ani umiejętności rywalizujących z zawodowymi kucharzami. Wystarczy odpowiedni filmik – taki, jak ten zaprezentowany powyżej – oraz odrobina chęci. Dania z kociołka to świetny pomysł na uatrakcyjnienie imprezy w plenerze. Można jednocześnie nakarmić gości i pokazać im, jak przyrządzić smaczny posiłek.
Wideo zawiera przejrzystą instrukcję odnośnie tego, jakie kroki należy wykonać w określonej kolejności. Pozwoli to nawet osobom bez doświadczenia ugotowania dania jednogarnkowe. Niezależnie od tego, czy mamy talent, wyszukany smak czy kompletnie nie wiemy, co zrobić z nożem kuchennym. Biesiadne kulinaria zawsze wychodzą i smakują dobrze, pod warunkiem, że znamy sekret ich przyrządzenia. A dzięki temu filmikowi tego właśnie się dowiemy.
Taki zwykły kociołek przepis można łatwo ugotować w domu, nie trzeba rozpalać ogniska w ogródku i próbować naśladować dokładnie wszystkie kroki. Możemy jednak spróbować obu wersji i przekonać się, czy dania z kociołka rzeczywiście smakują inaczej niż takie przyrządzone w garnku, w jakim na codziennie przygotowujemy obiady.

Składniki:

  • - karkówki zamarynowanej w przyprawach
  • - kiełbasy upieczonej poprzedniego wieczoru na grillu
  • - boczku
  • - kapusty słodkiej poszatkowanej
  • - cebuli pokrojonej w pióra
  • - ziemniaków pokrojonych w plastry

Do poradnika Jak zrobić danie z kociołka na ognisku przypisano następujące tagi:

kulinaria kociołek przepis dania jednogarnkowe dania z kociołka co zrobić z mięsa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić danie z kociołka na ognisku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...