Jak zrobić frytki ... czyli ciastka z dżemowym ketchupem

Poradnik dodany przez: Zenderos
2878 0

SUB: https://www.youtube.com/channel/UCrt2  

Są jedną z ulubionych przekąsek dzieci i dorosłych, choć wielu ekspertów żywieniowych uważa, że nie są specjalnie zdrowe i że negatywnie wpływają na nasz organizm. Jednak filmik ten pokazuje, że frytki możemy przygotować nie tylko z ziemniaków. Bardzo prosty przepis został zaprezentowany na tym krótkim wideo. Wystarczy, że ciastka uformowane w kształt frytek będziemy zapiekali w piekarniku, a następnie podawali z dipem. Nie trzeba wiele, aby tłuste, ciężko strawne danie zmienić w pożywną przekąskę. Wystarczy, że będziemy podążali zgodnie z instrukcją zamieszczoną na wideo.
Jeżeli lubimy fastfood albo nie mamy zbyt wiele czasu na przyrządzeni bardziej skomplikowanych obiadów ani deserów, możemy w prosty sposób zapewnić najbliższym i gościom uczestniczącym w organizowanych przez nas imprezach, smakowite słodycze. Warto też pamiętać, że jest to coś innego, coś ciekawego i – choć nie wydaje się ani trudne ani pomysłowe – czasem trudno wpaść na tak proste i oczywiste rzeczy. Zwłaszcza te śmieszne, które do złudzenia przypominają coś, czym nie są.
Natomiast, jeżeli lubimy frytki, ale nie możemy ich zbyt często jadać, to takie przekąski są doskonałym rozwiązaniem. Gdy dodamy keczup będą smakowały prawie tak samo, jak normalne frytki. Spodobają się z całą pewnościom dzieciom, które lubią zajadać się deserowymi propozycjami, jak i osobom, które dbają o linię, ponieważ dzięki wypiekaniu w piekarniku nie są ciężkostrawne.
Dodatkowo takie słodycze można jeść rękoma, nie obawiając się, że ubrudzimy sobie ubranie albo dłonie, ponieważ nie mają one w sobie tłuszczu, którym nasiąkają ziemniaki podczas smażenia.

Do poradnika Jak zrobić frytki ... czyli ciastka z dżemowym ketchupem przypisano następujące tagi:

śmieszne ciastka słodycze frytki fastfood keczup

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić frytki ... czyli ciastka z dżemowym ketchupem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...