Jak zrobić jajecznicę z gwiazdnicą

Poradnik dodany przez: jushyreny
7894 0

Znacie książką "Dzika Kuchnia" Łukasza Łuczaja? Ja już wspominałam o niej kilka razy na swoim blogu kulinarnym: http://www.panifotografgotuje.eu/ Warto się z nią zapoznać jeśli lubicie kulinarne eksperymenty na bazie naturalnych ale mniej znanych składników. 

A w tym poradniku pomysł na śniadanie wprost z dzikiej kuchni, czyli przepis na jajecznicę. Zobaczycie poradnik o tym, co ciekawego i na oczywiście jadalnego można znaleźć na łące. Tym razem bohaterką jest gwiazdnica. Będzie ona świetnie pasować do jajecznicy. Na pewno mało kto z was miał okazje albo nawet mało kto wie co to jest gwiazdnica i że można ja wykorzystać w taki kulinarny sposób. Teraz zwykły pomysł na śniadanie jakim jest jajecznica zamieni się w całkiem coś nowego i smaczniejszego.

Dzika kuchnia daje naprawdę nowe i niespotykane możliwości o których byśmy sami nie pomyśleli. A wiele ze składników i produktów używanych w dzikiej kuchni to rośliny i rzeczy, które na pewno widzieliśmy gdzieś np. na łące ale nie mieliśmy pojęcia co to jest.

Do poradnika Jak zrobić jajecznicę z gwiazdnicą przypisano następujące tagi:

ser i nabiał pomysł na śniadanie przepis na jajecznicę dzika kuchnia jajecznica przepis gwiazdnica

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić jajecznicę z gwiazdnicą skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...