Jak zrobić jajka z galaretek

Poradnik dodany przez: kejsza
3450 0

Kiedy zobaczyłem te piękne jajka z galaretek, wiedziałem, że muszę spróbować! Moje dzieciaki były zachwycone gdy tylko zobaczyły te kolorowe jajka wielkanocne od razu je pokochały. Nic dziwnego. Chociaż galaretki w kształcie jajek zajmują trochę czasu, są tak słodkie i są naprawdę proste! Nie dość, że są bardzo zdrowe, to dodatkowo smaczne, intrygujące i nieźle wyglądają! Zawsze kiedy tylko zastanawiam się, co przygotować na wielkanoc to przepyszne danie pojawia się jako jedna z pierwszych myśli. Coś słodkiego na szybko zawsze działa!

Oto kilka wskazówek, jak zrobić takie jajka: Nie używaj noża, aby wyjąć foremki (nóż może łatwo przeciąć plastik, uwierz mi w to!). Umieść jajko do góry nogami i napełnij je z szerszej strony. Jeśli masz jakieś pęcherzyki powietrza, będą na dole Twojego jajka, kiedy skończysz. Możesz wybrać wszystkie Jell-O z wrzącą wodą na początku, jeśli tylko zechcesz. Nie dodawaj jogurtu, dopóki nie będziesz gotowy do wylewania tej warstwy. Włóż jajko pod wodą na kilka sekund przed wyjęciem z formy.

Dzięki kolorowym jajkom wielkanocny stół będzie wyglądał weselej. Zobaczcie, jak łatwo zrobić jajka z galaretek.Mam nadzieję, że spodoba Wam się ten film, a to danie na stałe wejdzie do Waszego świątecznego materiału! Spróbuj sam i przekonaj się, jakie to proste! Wielkie dzięki za oglądanie tego filmu i widzimy się już za kilka dni! Do zobaczenia w innych naszych produkcjach, trzymajcie się! A, i zupełnie byśmy o tym zapomnieli! Wesołych, pełnych zadumy i odpoczynku świąt w gronie najbliższych! Dużo, dużo niesamowitych prezentów na zająca oraz suto zastawionego stołu!

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić jajka z galaretek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...