Jak zrobić kapustę w cieście naleśnikowym

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Warzywa i owoce
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 30.01.2016 / 16:34
  • Odsłony: 5 291
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Foczka

Do poradnika jak zrobić kapustę w cieście naleśnikowym przypisano następujące tagi:

Czeeeeść! Witaj w moim świecie! Trafiłeś do Przepisów Joli, gdzie znajdziesz masę świetnych przepisów na prawdziwą, domową kuchnię. Jeśli masz ochotę na jakieś żarełko i brakuje Ci czasu, zastanawiasz się, co zrobić na szybki obiad, to dzisiejszy odcinek jest stworzony idealnie dla Ciebie. Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam. :)

Ciasto na naleśniki to prosty przepis, który z pewnością potrafisz już wykonać. No ale ile można jeść klasyczne naleśniory? W pokazanym dzisiaj patencie połączymy to klasyczne danie wraz z... kapustą. Przepis jest generalnie dość prosty, ale zapewniam, że to wyjątkowe połączenie smaków z pewnością Ci się spodoba! Zobacz, jak wykonać to niesamowite danie w moim dzisiejszym filmie, który znajdziesz poniżej tego opisu. Pozostaje mi życzyć smacznego! 

Przepisy Joli - prawdziwie domowa kuchnia więcej informacji, porad i przepisów na stronie: www.PrzepisyJoli.com lub na fb: www.facebook.com/PrzepisyJoli Kulinarny projekt prowadzony przez Jolę Caputę. Realizacja: kuchniaJoli.com

Kategoria: Warzywa i owoce

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kapustę w cieście naleśnikowym skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków