Jak zrobić koktajl ananasowy z serkiem na śniadanie

Poradnik dodany przez: krzysiekporeba
12181 0

Śniadanie nie musi być nudne. Pomysł na śniadanie nie musi ograniczać się do kanapek, jajecznicy albo parówek. To może być coś całkiem innego o czym nigdy nie pomyśleliście. Co powiecie na mleczny koktajl z ananasem i serkiem wiejskim? Jeżeli dla was ten pomysł na śniadanie brzmi dobrze, to poczekajcie aż spróbujecie czegoś takiego. 

Oprócz samego smaku taki mleczny koktajl z ananasem jest również pożywny i do tego świetnie wygląda! wystarczy pół ananasa, 200 g serka wiejskiego, troszkę gałki muszkatołowej, mleko i miód i mamy nasze niebanalne śniadanie. Pomysły takie są świetne i urozmaicają nam nasze codzienne menu. No i takie śniadanie nie jest czymś ciężkim. Nie każdy lubi duże, ciężkie i sowicie doprawione śniadania. Szczególnie kiedy jest ciepło. A tutaj możemy jeszcze do naszego koktajlu mlecznego z ananasem dodać kostki lodu i mamy orzeźwiający, zdrowy napój. 

Wpadnijcie na stronę: http://www.jakpomasle.pl/ i dajcie znać na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/jakpomasle

Składniki:

  • pół ananasa
  • 200g serka wiejskiego
  • gałka muszkatołowa
  • pół szklanki mleka
  • 2 łyżki miodu
  • kostki lodu

Do poradnika Jak zrobić koktajl ananasowy z serkiem na śniadanie przypisano następujące tagi:

koktajle i szejki pomysł na śniadanie co na śniadanie śniadanie pomysły mleczny koktajl ananas przepisy mleczny koktajl z ananasem serek wiejski co zrobić z ananasa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić koktajl ananasowy z serkiem na śniadanie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...