Jak zrobić kota na Cappuccino

Poradnik dodany przez: lennaMP
14346 0

Cześć, dzisiaj mamy coś dla miłośników kotów i fanów kawy. Zobaczcie, jak stworzyć ciekawy i intrygujący wzorek na kawie.

W dzisiejszym filmie pokażemy Wam, jak przy pomocy wykałaczki przerobić wzór serca na piance cappuccino na podobiznę słodkiego kotka. :) Zobaczcie sami i przekonajcie się, że stworzenie wzorów na cappuccino wcale nie jest takie trudne!

Jeśli  nie masz pojęcia jak spienić mleko to zapraszam Cię do obejrzenia tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=_9rHooW2INE

Jeżeli nie wiesz, jak stworzyć wzór serca na cappuccino, zapraszam Cię do obejrzenia tego filmiku, w którym zdradzamy jak robić wzory z mleka: https://www.youtube.com/watch?v=F-uxUurACTg.

Po wylaniu wzorka na kawie, łapiemy za wykałaczkę, bądź zapałkę i za jej pomocą nabierając na nią pianki kawowej rysujemy takie detale, jak uszy, oczy, pyszczek i wąsy. Oczywiście nasz kotek to jedynie przykład. Odrobina pomysłowości wystarczy, aby tworzyć własne wzory z mleka i cieszyć się nimi podczas rannego spożywania cappuccino!

Do poradnika Jak zrobić kota na Cappuccino przypisano następujące tagi:

cappuccino kawa i herbata spienione mleko wzorki na kawie jak tworzyć wzory cappuccino wzory z mleka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kota na Cappuccino skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...